Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Питання придбання автобусу!
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Питання придбання автобусу!

Питання придбання автобусу! 2 року, 5 міс. тому #1

  • Yakiv90
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 2
Проект листа - звернення до обласної ради про вирішення проблемного питання Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді про придбання автобусу


Голові Херсонської обласної ради Мангеру В.М.

Шановний Владиславе Миколайовичу!


Звертаються до Вас батьки дітей, які займаються у обласному Центрі туристсько-краєзнавчої творчості.

Ми пишаємось нашими дітьми, які є переможцями та призерами чемпіонатів, кубків України та Європи з пішохідного туризму, спортивного орієнтування, обласних кубків та змагань, обласного та Всеукраїнського етапів військово-патріотичної гри «Джура».

Ми дуже вдячні педагогам Центру, що приділяють багато уваги розвитку наших дітей, їх туристській підготовці, кожного місяця і влітку, і взимку проводять різні змагання, походи,організовують відвідування історико-культурних і природно-географічних пам’яток по всій території Херсонщини та всієї України. Заняття у Центрі та спорядження безкоштовні.

Але є фінансове питання, актуальне у складні економічні часи. Центр не має свого транспорту, а на такий заклад потрібно мати не менше 3 транспортних засобів. Команди вимушені їздити до місця проведення змагань потягом або орендувати автобус. Оренда автотранспорту для цих цілей дуже дорога. І, оскільки, в бюджеті передбачено недостатньо коштів, суттєві витрати лягають на батьків. Крім коштів, нас хвилює і те, що діти нав’ючені важкими речами.

Специфіка проведення обласних та всеукраїнських масових туристсько-краєзнавчих заходів полягає в тому, що місця їх проведення знаходяться осторонь від маршрутів громадського транспорту. У разі, коли діти їдуть до місця змагань громадським транспортом (залізничним, автобусом), вони здійснюють по 2-3 пересадки, перевантажені екіпіровкою: рюкзаки, бухти вірьовок, карабіни та інше спеціальне обладнання. Все це впливає на результати команди на змаганнях. Діти приїжджають додому хоч і задоволені, але вимучені цим зайвим фізичним навантаженням.

У цьому році Центру виповнюється 70 років, багато юних туристів-краєзнавців підготовлено, чисельні досягнення мають вихованці Центру, але за всі ці роки так і не придбано жодної одиниці автотранспорту.

Діти розповідають, що всі обласні команди приїжджають на Всеукраїнські змагання на власних автобусах, одягнені в гарну спортивну форму. І тільки представники Херсонської області тягнуть все на собі.

Шановний, Владиславе Миколайовичу, звертаємось до Вас не тільки, як до державного чиновника, а й, як до батька, який розуміє потреби підростаючого покоління. Просимо звернути увагу на наше прохання і виділити Центру транспорт, дуже необхідний для перевезення дітей.

З повагою,
від імені батьків 987 вихованців Центру
Вкладення:
Останнє редагування: 2 року, 5 міс. тому від Yakiv90.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.09 секунд