Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Конкурс до п’ятиріччя сайту
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Конкурс до п’ятиріччя сайту

Конкурс до п’ятиріччя сайту 4 року, 8 міс. тому #1

Шановні гості та постійні відвідувачі сайту oblturcentr.ks.ua!

До п’ятиріччя та з метою популяризації нашого ресурсу КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» ХОР оголошує конкурс на найактивнішого учасника нашого форуму. Приймайте активну участь у житті нашого форуму: залишайте свої повідомлення, діліться думками, враженнями, відгуками, заробляйте бали та звання і отримаєте за це цінні подарунки та призи. Бали розподіляються наступним чином:
- створення нової теми – 3 бали;
- відповідь на існуючі теми – 1 бал.

Також, на протязі всього конкурсного часу, щотижня буде проводитись вікторина. Відповідайте на питання цієї вікторини та заробляйте додаткові бали (від 1 до 3 балів, в залежності від повноти відповіді).
Конкурс проводиться серед найактивніших учасників форуму в період з 21 січня 2014 року по 21 травня 2015 року.

Умови проведення конкурсу


Конкурс проводиться як серед гуртківців Центру, так і серед учнівської молоді міста Херсона та Херсонської області. Всім учасникам потрібно зареєструватися на нашому сайті для подальшої змоги спілкування на форумі. Також, заповнити анкету учасника і надіслати її адміністрації сайту на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого відстежування та нарахування балів тому чи іншому учасникові.
Протягом зазначеного часу учасникам необхідно розмістити максимальну кількість повідомлень в різних темах форуму. Повідомлення повинні бути індивідуальними, не повторюючи тематику створених раніше постів.
Щоб уникнути блокування учасника чи видалення його повідомлення – перш за все, ознайомтесь із Правилами форуму. За кожне повідомлення учасникам будуть нараховуватись бали, при досягненні певної кількості повідомлень учасникам форуму також буде присвоєно звання.

Переможцем конкурсу визнається той учасник, який набере найбільшу кількість балів.

Також, кожному переможцю буде вручено особисто адміністрацією сайту подяку за активну участь у розвитку та популяризації нашого ресурсу.
Останнє редагування: 4 року, 5 міс. тому від Адміністратор.
Тема заблокована.
Спасибі сказали: bvs72, Вікуся, Володя
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.10 секунд