Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Переможці фотоконкурсу
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Переможці фотоконкурсу

Переможці фотоконкурсу 7 року, 9 міс. тому #1

1. Нагородити дипломами обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді переможців за номінаціями:

«Туризм – спорт, пізнання, відпочинок»:
– Лойченко Тетяну, вихованку Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сусанін і ко»;
– Петрову Олену, ученицю Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради, за роботу «Лісова мавка»;
– Бахіра Романа, учня Партизанської загальноосвітньої школи Генічеської районної ради вихованця Генічеського Палацу творчості дітей і юнацтва, за роботу «Опять крутые нарушают ПДД».

«Краса рідного краю»:
– Пошивай Івана, учня Раденської загальноосвітньої школи I-III ступенів Цюрупинської районної ради, за роботу «Захід сонця»;
– Смоленченко Дарю, ученицю Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради, за роботу «Вечір з ароматом хвої»;
– Михайленко Вероніку, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 Херсонської міської ради, за роботу «Задумливий човен одинокий»;
– Фесика Олексія, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53, Херсонської міської ради, за роботу «Маки».

«Історико-культурні та релігійні об’єкти»:
– Пошивай Івана, учня Раденської загальноосвітньої школи I-III ступенів Цюрупинської районної ради, за роботу «Пам’ятник зруйнованим Кораблям»;
– Долгова Микиту, учня Херсонского Академичного лицею при ХГУ, за роботу «Відбиток минулого…»;
– Задорожнюк Надію, ученицю Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради, за роботу «І тиша лине там, де гір зелені схили».

2. Нагородити грамотами обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді лауреатів за номінаціями:

«Туризм – спорт, пізнання, відпочинок»:
– Бахіра Романа, учня Партизанської загальноосвітньої школи Генічеської районної ради, вихованця Генічеського Палацу творчості дітей і юнацтва, за роботу «Де ж ця річка»;
– Долгова Микиту, учня Херсонского Академичного лицею при ХГУ, за роботу «Українська дiвчина».

«Краса рідного краю»:
– Андросенко Дар’ю, ученицю Чаплинської спеціалізованої школи №1 Чаплинської районної ради за роботу «Колюче терня»;
– Марченко Олександра, вихованка Новотроїцького районного Будиноку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сивий Сиваш»;
– Румянцеву Аліну, ученицю спеціалізованої школи I-III ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, за роботу «Полум’я в небі»;
– Дяченко Анну, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради, за роботу «Хребет Чорногора»;
– Пальоного Володимира, учня Чаплинської спеціалізованої школи №1 Чаплинської районної ради, за роботу «У небо..».

«Історико-культурні та релігійні об’єкти»:
– Вінніченко Юрія, вихованця Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Вогняний закат»;
– Міхєєнко Юлію, ученицю Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради, за роботу «Дим пороху тут не розвіявсь»;
– Пошивай Івана, учня Раденської загальноосвітньої школи I-III ступенів Цюрупинської районної ради, за роботу «Купіль Володимира»;
– Румянцеву Аліну, ученицю спеціалізованої школи I-III ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, за роботу «Неприховане забуття».

Тема заблокована.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.09 секунд