Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ГОЛОПРИСТАНСЬКІ ТУРИСТИ ЗНОВУ «НА ВИСОТІ»
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: ГОЛОПРИСТАНСЬКІ ТУРИСТИ ЗНОВУ «НА ВИСОТІ»

ГОЛОПРИСТАНСЬКІ ТУРИСТИ ЗНОВУ «НА ВИСОТІ» 1 рік, 10 міс. тому #1

  • bvs72
  • Поза сайтом
  • Модератор
  • Постів: 36
ГОЛОПРИСТАНСЬКІ ТУРИСТИ ЗНОВУ «НА ВИСОТІ»


Як тільки промовисто звучить: «переможці»! І як часто залишаються такими тільки на словах. Але не у випадку юних туристів Голопристанщини! Гідною подякою, що підтверджена вчинком, стало запрошення призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію «Мій рідний край» до Центрального табору туристського активу учнів України у с.Осій, що на Закарпатті.

Новозбур’ївські спортсмени-краєзнавці (керівник Людоговський В.Г.) сприйняли цю звістку не тільки як нагоду відпочити, але і як місію: здійняти над Карпатами прапор рідного села! Голова сільської ради Таїсія Іванівна Самойленко і депутатський корпус долучилися до цієї справи, підтримавши групу і морально, і фінансово. Тож у далеку путь туристи вирушили натхненні спільною ідеєю приурочити своє сходження до Дня Незалежності України.

Довгоочікуваному походу передував незабутній час у таборі. Прибули до «Кола друзів». Так називався вечір знайомств, хоча лапки, мабуть, й зайві. Адже згуртувалися справжні однодумці з одинадцяти областей України. Діти протягом семи днів ділилися історією та особливостями свого краю, а головне: обмінювалися посмішками та приємними враженнями!

Організатори дозвілля робили все, аби гуртківцям було цікаво. Учасники збору побували на екскурсіях, насолодилися краєвидами, підтримали спортивні естафети, взяли участь у майстер-класах з народних ремесел, ігор і танців.

Окремою сторінкою закарбувалося відвідання історико-культурних пам’яток Закарпаття: меморіального комплексу «Красне поле», столиці лозоплетіння с. Іза, музеїв, Хустського замку та урочища «Джублик».

DSCF7390_1.jpgЮні туристи, отримавши чимало інформації для роздумів, були готові вирушати в гори. Карпатські масиви та хребти вражали звиклих до степу дітей півдня. А будь-які перешкоди – лише привід для чергової маленької перемоги над собою (завжди вчать керівники). Тому дощик не заважав, а допомагав відчути «на повну» задоволення від подорожі.

Шлях Чорногірським хребтом був особливим, адже новозбур’ївчани мали на меті не просто «взяти» вершину. У підніжжя Говерли всі дружно набрали повні груди чистого вологого повітря… Почалося сходження.

Так високо стяг Нової Збур’ївки, мабуть ще ніколи не майорів! На висоті 2061 м - патріоти своєї родини, свого села, своєї країни!

Цією грандіозною для кожного туриста подією завершувалася подорож Карпатами. Важко передати словами відчуття після здіймання над усім буденним. Хто знає, як індивідуально людина переживає таку гармонію з природою? Одне можна сказати напевно: додому поверталися зі спокійною душею, місію виконано.

А у Новій Збур’ївці вже чекали на земляків. Кожна дитина отримала від керівника Володимира Григоровича Людоговського та сільського голови медаль «Підкорювач Говерли» на урочистому концерті до Дня Незалежності.

DSCF7553_1.jpg


Вдячні діти вже марять новими звершеннями. А це все могло б і не відбутися без допомоги сільської ради. Один із яскравих прикладів вкладення коштів у майбутнє! Нова Збур’ївка впевнена у своєму молодому поколінні.

Маю надію, що тепер у гуртківців на найвиднішому місці медаль, а за плечима досвід та незабутні емоції!

Вихованка гуртка

журналістики

«Тримай руку на пульсі!»

ГЦДЮТ

Людоговська Карина

За матеріалами сайту http://gopri-turism.ucoz.ua/

Карта походу <<тут>>
Останнє редагування: 1 рік, 10 міс. тому від bvs72.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: bvs72
Час створення сторінки: 0.11 секунд