Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Готуємося до весняних стартів!

Готуємося до весняних стартів! 1 рік, 6 міс. тому #1

  • bvs72
  • Поза сайтом
  • Модератор
  • Постів: 37
Готуємося до весняних стартів!


01 березня 2017 року на базі Новофедорівської ЗОШ відбувся семінар-тренінг «Методика підготовки до змагань зі спортивного туризму» , який проводився за ініціативи районної станції юних туристів. Учасниками семінару стали керівники гуртків навчальних закладів району. Основні завдання – сучасна система спортивної підготовки туриста, як складна система з багатьма чинниками.
IMG_0012.JPG

На початку семінару з вітальним словом виступила директор станції Хижнюк Г.М. Перейняв ініціативу ЗДНВР районної станції юних туристів Людоговський В.Г., який ознайомив присутніх із вимогами до підготовки команд до змагань зі спортивного туризму в сучасних умовах в навчальних закладах освіти. До обговорення активно долучилися учасники семінару , які внесли пропозиції щодо організації загань. Своїм досвідом з підготовки команд поділився керівник гуртка «Спортивний туризм» Гусєв С.О. (Новозбур’ївська ЗОШ №2), команда якого є переможцем районних та призером обласних змагань. Сергій Олександрович наголошував на необхідності системної підготовки учасників.

Господар зустрічі – керівник гуртка «Пішохідний туризм» Свірідов А.А. показав на прикладі фрагменту заняття по підготовці гуртківців до змагань зі спортивного туризму в умовах міжсезоння як можна інкорпорувати туристську діяльність у загальний навчальний процес, використавши спортивний зал навчального закладу.
IMG_0031.JPG

Присутні висловили подяку за гостинність, отриманні враження та набутий досвід адміністрації Новофедорівської школи Козаченко А.О.
IMG_0024.JPG

Адміністрація районної станції юних туристів в свою чергу зробить все можливе для того, щоб зберегти туристичні гуртки, збільшувати їх кількість, по можливості, та головне: тримати на висоті досягнуті результати і примножувати їх.

ЗДВР райСЮТур,
Володимир Людоговський

За матеріалами сайту http://gopri-turism.ucoz.ua/
Останнє редагування: 1 рік, 6 міс. тому від bvs72.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: bvs72
Час створення сторінки: 0.10 секунд