Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Шкільні музеї - від минулого до сучасного!
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Шкільні музеї - від минулого до сучасного!

Шкільні музеї - від минулого до сучасного! 1 рік, 5 міс. тому #1

  • bvs72
  • Поза сайтом
  • Модератор
  • Постів: 37
Шкільні музеї - від минулого до сучасного!


21 березня 2017 року радо зустрічала гостей Круглоозерська школа (директор Свірідов Л.М.), а саме вчитель історії Риженко Олег Володимирович. Тема зустрічі – музей при навчальному закладі – простір інтеграції основної та додаткової національно-патріотичної освіти дітей та молоді. Мета семінару – удосконалення діяльності музеїв, підвищення їх ролі як осередків національно-патріотичної освіти і виховання учнівської молоді, обмін досвідом, вдосконалення і активізація пошуково-краєзнавчої роботи.
Відкрила семінар директор районної станції юних туристів Хижнюк Г.М., яка наголосила, що патріотичне виховання молоді є наріжним каменем будівництва нашої незалежності та суверенності держави, а шкільні музеї є осередком патріотичного та національного виховання.
IMG_0136.JPG

Далі учасникам семінару була запропонована презентація історичного музею Круглоозерської ЗОШ, де Олег Володимирович розповів про організацію роботи, поділився досвідом використання музею у навчально-виховному процесі, організації пошукової роботи і використання матеріалів в написанні науково-дослідницьких робіт та звітів краєзнавчих експедицій, досвідом збору експонатів, розробки експозицій та екскурсій.
IMG_0119.JPG

Практичне використання набутих матеріалів та застосування їх в навчально-виховному процесі були представлені уривками уроку « Наш край в період колективізації – кінець 20-30 рр ХХ ст..», виховного заходу «Воїни – земляки, учасники АТО». Діти, які виступали в ролі експертів, представили зібраний матеріал про період колективізації в селі Кларівка (нині Круглоозерка). Важко було стримати емоції, коли учні розпочали розповідь про односельців – учасників АТО: учні переймаються долею України та підтримують наших воїнів-захисників, активно приймають участь в районних акціях «Із вірою в серці», «До перемоги разом».

Обговорення продовжували за круглим столом.

Методист з національно-патріотичного
виховання, Мороз Т.М.

За матеріалами сайту http://gopri-turism.ucoz.ua/
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: bvs72
Час створення сторінки: 0.10 секунд