Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Тоді нас міг врятувати хліб...

Тоді нас міг врятувати хліб... 1 рік, 7 міс. тому #1

  • bvs72
  • Поза сайтом
  • Модератор
  • Постів: 39
Тоді нас міг врятувати хліб тепер нас врятує пам'ять

     Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, вислуховуєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. Саме з цією метою районною станцією юних туристів з 19.09 по 10.11.2017 року був проведений конкурс на кращу відео екскурсію, присвячену роковинам Голодомору 1932-33 років.

79690267.jpg


     Головне для ініціаторів конкурсу  по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію, розвиток музейної справи та активізації діяльності шкільних музеїв, розвиток науково-пізнавальної діяльності учнівської молоді, розширення та поглиблення знань учнів з історії, культури Голопристанського району. Юні екскурсоводи 12 шкіл району досліджували, здійснювали зустрічі з очевидцями тих подій, проводили пошукові краєзнавчі дослідження, працювали в архівах і бібліотеках. Переможцями конкурсу стали екскурсоводи: Ушакова Анна учениця Чорноморської ЗОШ – І місце; Мошкіна Катерина та Бабенко Владислава учениці Нововолодимирівської ЗОШ – ІІ місце; Руденко Ганна, Торчинська Вікторія учениці Круглоозерської ЗОШ – ІІІ місце.
     За результатами конкурсу 21 листопада відбулась районна учнівська конференція на якій були присутні 45 краєзнаців та їх керівники. Для учасників було презентовано 3 відеоекскурсії - переможців конкурсу, в яких були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. Наприкінці заходу був проведений флешмоб  «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого  учасники конференції віддали шану загиблим.
Тетяна Мороз, методист з
національно-патріотичне виховання
районної станції юних туристів

Матеріал розміщений на сайті Голопристанської райСЮТур
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: bvs72
Час створення сторінки: 0.10 секунд