Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Семінар з військово-патріотичної роботи
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Семінар з військово-патріотичної роботи

Семінар з військово-патріотичної роботи 6 міс., 4 тижд. тому #1

  • bvs72
  • Поза сайтом
  • Модератор
  • Постів: 39
16 квітня 2019 року на базі КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради проведено семінар для відповідальних за військово-патріотичну роботу в освітніх закладах Голопристанського району«Методичне забезпечення проведення І етапу (районного) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Під час роботи семінару було розглянуто наступні питання:
1. Організація масових заходів військово-патріотичного напрямку.
(Г.М.Хижнюк)

2. Розгляд та обговорення Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845
(В.Г. Людоговський)

3. Представлення та обговорення проекту Умов І етапу (районного) дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
(В.Г. Людоговський)

01144384.jpg


В роботі семінару взяли участь 14 представників освітніх заходів району, а також заступник голови Голопристанської райдержадміністрації Артюшина О.М та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Лубяна Н.О.

В результаті плідної роботи по обговоренню Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845, визначено основні напрямки та пріоритети в роботі на найближчий час.

Також були обговорені та прийняті остаточні умови проведення І(районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичну гри “Сокіл” (“Джура”).

Дякуємо учасникам семінару за плідну і конструктивну роботу.


Більше фотографій можна переглянути «тут»

За матеріалами сайту «ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Останнє редагування: 6 міс., 4 тижд. тому від bvs72.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: bvs72
Час створення сторінки: 0.09 секунд