Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

День відкритих дверей Білозерського ЦТДЮ 10.09.16
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: День відкритих дверей Білозерського ЦТДЮ 10.09.16

День відкритих дверей Білозерського ЦТДЮ 10.09.16 1 рік, 10 міс. тому #1

ДІМ, У ЯКОМУ ВЕСЕЛО.
10 вересня на подвір'ї Центру творчості дітей та юнацтва з раннього ранку було гамірно та весело. Це зібралися на традиційний День відкритих дверей ЦТДЮ як вже досвідчені гуртківці, так і ті дітлахи, які тільки збираються відвідувати гуртки закладу. Завітали і батьки вихованців, бабусі й дідусі,- подивитись , чим займаються чи будуть займатися їх діти в ЦТДЮ. Перед початком свята вони знайомились з декоративно-прикладною творчістю гуртківців на яскравій виставці .
І ось лунають позивні…- гудок потягу! Ведучі свята ,- вихованці гуртка «Лідер», запросили присутніх зайняти місця у експрес-потязі, який рушає до «Дому, в якому весело». Подорожуючи від станції до станції, всі діти та дорослі дізналися чимало корисного і цікавого з життя гурткової родини центру творчості.
Так, на станції «Театральна» дітвора приймала участь у веселій казковій постановці-експромті «Пригоди в королівстві».
На станції «Таеквон-до» - глядачі були вражені показовими виступами юних таеквондистів – призерів багатьох обласних, регіональних , Всеукраїнських і міжнародних змагань.
«Танцювальний бум» познайомив не тільки з чудовою хореографічною композицією від студії «Грація» Олександрівської філії ЦТДЮ, а й веселим танком «Чикуріку», який разом з керівниками гуртків танцювали всі бажаючі.
Зупинка «Ігровий світ». Тут цікаві й запальні ігри провели вихованці гуртка «Лідер» та молоді педагоги Центру.
На станції «Галерея дозвілля» присутніх порадувало дефіле маленьких моделей театру мод «Мережка» та український танок від юних танцюристок .
Аж ось гуртковий потяг прибув на кінцеву зупинку – «Дім, в якому весело», де всіх присутніх радо вітала директор Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Іванченко О.С., та представила всіх педагогів , гуртківців і технічний персонал ЦТДЮ, що приготували це чудове свято. А потім на гуртківців чекала весела подорож в Джамп-парк!
Святковий день пройшов насичено і весело. А тепер наступає навчальний рік в ЦТДЮ, який, ми впевнені , буде не менш цікавим, пізнавальним і радісним для нашої дітвори. З новим навчальним роком вас, дорогі діти, батьки та педагоги-позашкільники!


Будко Олена,
методист ЦТДЮ
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.11 секунд