Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Районний зльот юних туристів краєзнавців
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Районний зльот юних туристів краєзнавців

Районний зльот юних туристів краєзнавців 1 рік, 10 міс. тому #1

Віват, юні туристи-краєзнавці!

У сонячний, навіть по-літньому спекотний день, 28 квітня, Білозерський районний центр творчості дітей та юнацтва зібрав 20 активних, допитливих, творчих команд юних туристів - краєзнавців загальноосвітніх шкіл на щорічний зліт.
На затишному подвір'ї ЦТДЮ школярів вітали представники відділу освіти , молоді і спорту Білозерської райдержадміністрації Незбай В.В. та Квадріціус Н.С., директор Білозерського ЦТДЮ Іванченко О.С., чудовий дует Маскаєва Владислава та Голуб Ніна з БЗОШ№3, старшокласниці з БЗОШ№2 із захоплюючим флешмобом .
Головний суддя змагань Ільвачова О.О., заступник директора ЦТДЮ, ознайомила присутніх з програмою зльоту та суддями на кожному етапі. Змагання розпочались з туристсько-краєзнавчої вікторини, де , після підрахунку балів, визначився переможець – команда Садівської школи.
А потім, одна за одною, команди вирушили по маршруту, який пройшов по всьому райцентру.
Це етапи: «Історичне краєзнавство»; « Географічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», де І місце отримала команда БЗОШ№2.
На етапі «Етнографічне краєзнавство» та у конкурсі « Обрядова композиція» перемогу святкувала Садівська школа.
У конкурсі «Долікарська допомога» перемогла Білозерська ЗОШ№2. В змаганнях «Туристська естафета»- переможець – команда Федорівської школи.
В загальному заліку І місце у команди Білозерської ЗОШ№2, ІІ місце – у Садівської ЗОШ, ІІІ місце – у команди Дар'ївської ЗОШ. Переможці змагань отримали чудові кубки і медалі, а команда БЗОШ№2 буде захищати честь району на обласних змаганнях, які відбудуться 12-14 травня .
Білозерський районний ЦТДЮ висловлює велику вдячність Черноусу В.Г. – молодшому медичному спеціалісту Херсонського обласного центру НМК, працівникам районної санстанції – Стрігуновій Л.В. та Ширяєвій Т.М., медсестрі ЦПМСД- Лісінчук І.В., директору районного краєзнавчого музею Волошину О.А. за допомогу в проведенні районного зльоту юних туристів-краєзнавців.


Будко О.М.,
методист Білозерського ЦТДЮ
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.09 секунд