Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Вправні Джури

Вправні Джури 1 рік, 10 міс. тому #1

ВПРАВНІ ДЖУРИ.
З 17 по 19 травня 2017року у мальовничому куточку Білозерського району в с. Кізомис на території ДОТ «Фрегат» проходив І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ,на яку прибули нащадки славних козаків – команди-рої з 20 шкіл (160 учасників).
На урочистому відкритті Гри учасників вітали начальник відділу освіти, молоді і спорту Білозерської районної державної адміністрації Колесніченко С.С. - голова районного штабу та головний суддя – майор, заступник військового комісара Білозерського районного військового комісаріату з територіальної оборони, Попов О.О.., заступник голови районного штабу, які побажали учасникам сонячної погоди, гарного настрою та перемог. Під прапором Стебліївського куреню Херсонського козацького полку , у супроводі отамана Віталія Дяченка, осавула Миколи Нечая та хорунжого Олександра Дяченка , був дан старт І етапу Гри.
Під час напруженої боротьби рої показали свої знання з історії українського козацтва, продемонстрували навички впоряду, надання першої невідкладної допомоги; продемонстрували фізичну міць та силу у перетягуванні канату, влучній стрільбі, проходженні туристсько-спортивного маршруту. А ще - розповідали про добрі діла, що зробив їх рій протягом року, співали, показували елементи бойового гопаку…
На кожному етапі Гри визначались найкращі команди-переможці.
Так, у змаганні «Штурм» переможцем став рій Федорівської школи, у перетягуванні канату найсильнішим виявився рій Широкобалківської ЗОШ. У змаганні «Чумацький шлях» І місце – у рою Томинобалківської ЗОШ,найкращі рятівники – у Білозерській ЗОШ№3. Рій Садівської школи став першим у змаганнях «Влучний стрілець» та « У колі друзів». У конкурсі «Впоряд» – І місце – у юних джур Дар’ївської школи. Найкращі знання з історії козацтва показав рій Білозерської ЗОШ№2. І місце у конкурсі «Добре діло» отримав рій Велетенської ЗОШ, а в конкурсі «Таборування» переможець – рій Дніпровської школи.
У загальному заліку найкращими з найкращих стали:
І місце – рій Садівської ЗОШ
ІІ місце – рій Правдинської ЗОШ
ІІІ місце – рій Чорнобаївського НВК.
Переможці отримали почесні кубки та медалі. А всі учасники – море позитиву, чудовий відпочинок і спілкування у одному з чарівних куточків Білозерського району.
Бажаємо юним джурам ще не раз крокувати урочистим парадом та досягати вершин козацької вправності!
А рою Садівської школи – перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Ільвачова Олена,
заступник директора Білозерського районного ЦТДЮ
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.10 секунд