Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Фестиваль лідерів району

Фестиваль лідерів району 1 рік, 9 міс. тому #1

КРАЇНИ ЄВРОПИ - НА ГОСТИНИ ДО УКРАЇНИ!

25 травня у Білозерці відбувся ІІ районний фестиваль лідерських активів шкіл « Ми – українці, ми – європейці», присвячений Дням Європи в Україні.
Засновниками фестивалю є відділ освіти, молоді і спорту Білозерської РДА та районний Центр творчості дітей та юнацтва.
Цього по – літньому теплого дня на фестиваль прибули команди лідерів 16 шкіл . На урочистому параді центральною площею райцентру крокували делегації Німеччини, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Португалії, Греції, Естонії, Франції, Угорщини, Польщі, Литви, Нідерландів, Хорватії, Чехії, Іспанії та Австрії. Їх зустрічали і вітали щирі українці – вихованці гуртка «Лідер» Білозерського ЦТДЮ: Науменко Дмитро, Самойлова Дар'я, Щербина Роман , Боярчук Катерина – голова районної ради учнівського самоврядування, та чудові барабанщиці - гуртківці ЦТДЮ (кер. Морозенко А.І.) . У веселому лідерському концерті жагучий іспанський танок чергувався з ліричними польськими віршами, величавий литовський танець змінювався ритмічним шотландським, чарівних болгарських танцівниць змінила активна німецька гра – флешмоб, пісню-танок з Нідерландів змінили запальні грецькі сіртаки.
А потім розпочався сам фестиваль! На майданчиках у сквері проходив конкурс творчих презентацій країн Європи, де переможцями стали лідерські команди Станіславської, Дар'ївської, Надеждівської шкіл та Чорнобаївського НВК.
У конкурсі плакатів « Якою я бачу Європу» перемогли: Мельник Ірина зі Станіславської школи, Бойко Марія – учениця Білозерської багатопрофільної гімназії, Дорош Яна з Надеждівської школи та Зелінська Поліна – учениця Дар'ївської ЗОШ.
У конкурсі малюнку на асфальті « Малюю Європу» кращими були представники Білозерської гімназії, Токарівської та Широкобалківської шкіл, Чорнобаївського НВК.
У заочному конкурсі по підсумках районної гри-подорожі для молодших класів « Подорож малюків по країні Соняхів» І місце у Токарівської школи, ІІ місце – Чорнобаївський НВК, ІІІ місце у Станіславської ЗОШ.
А ще на фестивалі проводили майстер-класи з українських ремесел чудові майстри – педагоги ЦТДЮ Тараненко С.А., Нечай С.О., Черноус Л.І. та Бойко Д.О.
Інформаційний майданчик з історії , традицій та культури країн ЄС підготувала методист районного методкабінету Квадріціус Н.С., яка ще й нагородила цікавими і корисними сувенірами, книгами , буклетами найактивніших учасників фестивалю і кожну шкільну делегацію.
Також на фестивалі можна було висловити свої думки і побажання на шпальтах інтерактивного стенду «Чим Україна і Херсонщина можуть надихнути та збагатити Європу?» та ще й взяти участь у соцопитуванні , яке проводила юнкор гуртка «Лідер» Маліновська Аліна.
Гостями фестивалю були і дорослі – педагоги, , і дітлахи з усіх трьох шкіл Білозерки, і небайдужі мешканці райцентру.
Фестиваль закінчився врученням грамот ,сувенірів, сертифікатів найактивнішим лідерам учнівського самоврядування та їх наставникам – педагогам – організаторам, а ще – запальним флешмобом від активістів Білозерської ЗОШ№2 (кер. Баранова Л.С.).
Фестиваль закінчився, та ще довго спілкувалися між собою лідери самоврядування шкіл району, прощалися : хто – до наступного навчального року, а деякі - вже просто до зустрічі, бо вступатимуть до вищих навчальних закладів. Сподіваємось, що школа лідерства, яку вони отримують у шкільні роки, допоможе їм бути не тільки активними студентами, а й стати справжніми патріотами своєї країни, які будуть працювати на благо процвітання України.
Будко Олена, координатор учнівського самоврядування в районі.
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.12 секунд