Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: ТУРИСТИ - ПЕДАГОГИ

ТУРИСТИ - ПЕДАГОГИ 2 тижд., 2 д. тому #1

Туристи — педагоги

Традиційно напередодні Всесвітнього дня туризму, який святкується кожного року 27 вересня, коли ще пригріває тепле сонечко, на просторах Білозерщини в селі Новотягинка пройшли змагання серед працівників закладів освіти з техніки пішохідного туризму.
На протязі двох днів педагоги пройшли такі етапи: «Смуга перешкод», «Краєзнавча вікторина», «Рекламно – театралізоване дійство», «Крос - похід».
Педагоги показали гарні знання з історії рідного краю та Херсонщини, вміння працювати в команді, навички у проходженні туристичного мінімуму, приготуванні туристичних страв.
Всі учасники з ентузіазмом приймали участь у змаганнях та творчих конкурсах, адже туристи - педагоги - найщасливіші люди, бо вони чують мелодію сосни, знайомий голос вогнища, біля якого живе дзвінка юність...
Але на кожних змаганнях є переможці та переможені. Цього року І місце отримала команда педагогів Новотягинської школи, ІІ місце у Федорівської ЗОШ, ІІІ місце отримала команда Токарівської ЗОШ.
Дякуємо голові Білозерської районної профспілки працівників освіти і науки України А.М.Феніну за допомогу в організації та проведенні районних змагань з туризму та краєзнавства серед працівників закладів освіти.
Вітаємо всіх юних та досвідчених туристів з Всесвітнім днем туризму та бажаємо всім здоров’я, благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, підкорення нових вершин туризму та краєзнавства.

Методист Білозерського ЦТДЮ
Литвиненко А.В.
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.10 секунд