Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Педагоги в області

Педагоги в області 1 рік, 8 міс. тому #1

Туризм крізь покоління

З 6 по 8 жовтня 2017року відбулись туристсько-краєзнавчі змагання працівників закладів освіти, в рамках обласного семінару-практикуму "Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області" на території історико - розважального комплексу "Зелені хутори Таврії", Голопристанський район, де прийняло участь 14 команд з Херсонської області. Цього року честь Білозерського району захищали керівники гуртків туристичного напрямку Білозерського районного ЦТДЮ: Тімченко Б.М., Білий К.М.,Уманець О.М., методист Литвиненко А.В та Лисогор А.Г. - вчитель Микільської ЗОШ.
На протязі трьох днів команда прийняла участь в таких видах змагань та конкурсів: "Туристсько -краєзнавчий маршрут "Чумацький шлях"", "Командна "Смуга перешкод"", "Естафета з видів туризму" та "Туристсько-краєзнавча вікторина "Херсонщина туристична". Учасники команди показали свої знання з історії та краєзнавства Херсонської області, туристичні навички у проходженні різних туристичних елементів та основи медичної допомоги в польових умовах.
До дня 70 - річчя туристсько- краєзнавчого руху в Херсонській області було нагородженно Тімченка Б.М. грамотою "За сумлінну працю та розвиток туризму в районні та області", а також для ветеранів туризму був проведенний конкурс "Туризм нас єднає", в якому також прийняли участь наші білозерчани: Воронов Ю.Ф., Норенко В.В. та Тімченко Б.М.. Після конкурсу біля вогнища, під акорди гітари ветерани та учасники змагань ділились спогадами.
Можно зробити такий висновок, не зважаючи скільки тобі років і хто ти є за професією, ТУРИЗМ ОБ'ЄДНУЄ.
"Туристом ти не стаєш, туристом ти народжуєшся" - Норенко В.В.

Методист
Білозерського ЦТДЮ
Литвиненко А.В.
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.09 секунд