Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Посвята в джурят

Посвята в джурят 1 рік, 8 міс. тому #1

Козацька наука
Січ! Козаччина! Легендарне минуле нашого народу. Це про неї Гоголь писав: «Ось вона – Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі горді і дужі, як леви! Ось звідки розливається воля й козацтво на всю Україну!»
Вже традиційно Білозерський Центр творчості дітей та юнацтва третій рік поспіль проводить святкову посвяту в козачата! 12 жовтня на подвір'ї ЦТДЮ зібралися хлопці та дівчата 5 класів Білозерської загальноосвітньої школи № 2 та Білозерської загальноосвітньої школи № 3. Хлопці сформували два рої «Нащадки козаків» (БЗОШ №2) та «Січовики» (БЗОШ №3) та демонстрували свої здібності у впоряді, у стройовому творчому завданні, співали ройові пісні. Обрядовий процес посвяти проводили козаки Херсонського козацького полку: осавул Микола Нечай, хорунжий Стебліївського куреня Олександр Дяченко, військовий капелан, помічник депутата обласної ради, отець Володимир. В обряд була включена посвята капелана, посвята шаблею, нагайкою та вручення реєстрових грамот усім учасникам роїв.
Хлопці відповідально проходили кожний етап посвяти. А по завершенню усі учасники свята прийняли участь у козацькій естафеті, яку проходили з захватом та по козацькому швидко, спритно, згуртовано.
Бажаємо юним джурам шанувати рідну землю і тих, хто на ній живе, щоб козацькому роду не було переводу.

Культорганізатор ЦТДЮ
Корміленко О.Є.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.08 секунд