Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Вікриті змагання з пішохідного туризму у ЦТДЮ
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Вікриті змагання з пішохідного туризму у ЦТДЮ

Вікриті змагання з пішохідного туризму у ЦТДЮ 1 рік, 8 міс. тому #1

16 жовтня 2017 року відбулися відкриті змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед гуртківців Білозерського районного ЦТДЮ присвячених Дню захисника Вітчизни на базі Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Участь прийняло 5 команд: Федорівська ЗОШ (кер.Тімченко Б.М.), Чорнобаївський НВК (кер. Уманець О.М.), Інгулецька ЗОШ (кер. Кудрявцева А.В.), Микільська ЗОШ ( кер. Курило О.В.), Дар'їська ЗОШ (кер. Воронова В.С.).
Спочатку змагань були проведені майстер класи з техніки пішохідного туризму ( збірна Федорівської ЗОШ) та в'язка туристичних вузлів ( Лисогор А.Г.). Команди змагались в таких видах: "Командна смуга перешкод", " Особиста техніка серед юнаків та дівчат", " В'язка вузлів".
Переможцями в цьому році стала команда Чорнобаївського НВК, друге місце - Інгулецька ЗОШ та третє місце у Федорівської ЗОШ. Переможці були нагородженні медалями та грамотами.
Дякуємо директору Федорівської ЗОШ Волік В.О. та Тімченко Б.М. за підтримку у підготовці та проведенні змагань на високому рівні.

методист
з туристсько-краєзнавчої роботи
Литвиненко А.В.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.08 секунд