Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Семінар організаторів туристсько-краєзнавчої робот
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Семінар організаторів туристсько-краєзнавчої робот

Семінар організаторів туристсько-краєзнавчої робот 1 рік, 7 міс. тому #1

Працюємо творчо !
31 жовтня 2017 року на базі Інгулецької ЗОШ відбувся районний семінар – практикум відповідальних за туристсько – краєзнавчу роботу в школах та керівників шкільних музеїв. Учасників семінару гостинно прийняла Інгулецька загальноосвітня школа: директор Весельська О.М. та заступник Копитіна Т.В. привітали учасників заходу та відкрили семінар презентацією «Туристсько – краєзнавча робота в школі» Заступник директора ЦТДЮ Ільвачова О.О. ознайомила зі станом та перспективами розвитку туристсько – краєзнавчої роботи в районі, доповіла про нові сучасні вимоги щодо організації туристсько – краєзнавчої роботи та підготовки шкільних музеїв до реєстрації та перереєстрації у 2018 році. Педагоги Олександрівської, Федорівської, Миролюбівської, Велетенської шкіл поділилися досвідом та презентували діяльність з тем:
 «Юні екскурсоводи: здобутки та перспективи» - керівник шкільного музею на базі Олександрівської ЗОШ Маковецький Ю.Г.
 «Організація туристсько – спортивних походів з гуртківцями» - керівник гуртка Білозерського районного ЦТДЮ на базі Федорівської ЗОШ Тімченко Б.М. та заступник директора з виховної роботи Токарівської ЗОШ Глєбова А.І.
 «Виховання громадянина – патріота через інноваційні форми в позакласній роботі закладу» - заступник директора з виховної роботи Миролюбівської ЗОШ Яцура К.О.
 «Краєзнавчі конкурси як форма підвищення інтересу гуртківців до вивчення історії рідного краю» - відповідальна за туристсько – краєзнавчу роботу у Велетенській ЗОШ Очеретяна Н.О.
Педагог Білозерського районного ЦТДЮ на базі Інгулецької школи Кудрявцева А.В. провела відкрите заняття гуртка «Юні туристи – краєзнавці» в інтерактивній формі брейн-рингу, під час якого навіть дорослим захотілося прийняти участь у занятті , особливо потренуватися у зав’язуванні вузлів на швидкість.
Семінар пройшов цікаво і насичено. Педагоги отримали методичні рекомендації та навчальні програми з туристсько – краєзнавчого напряму.
Дякуємо дирекції Інгулецької ЗОШ за гостинність та теплий прийом.
Бажаємо усім відповідальним за туристсько – краєзнавчу роботу в школах творчих успіхів і натхнення у вашій справі.


Олена Ільвачова
заступник директора ЦТДЮ
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.09 секунд