Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Районна краєзнавча конференція в ЦТДЮ
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Районна краєзнавча конференція в ЦТДЮ

Районна краєзнавча конференція в ЦТДЮ 10 міс., 4 тижд. тому #1

Районна краєзнавча конференція
«УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»

17 листопада, коли осінь щедрим теплом знову нагадала про себе, Білозерський районний Центр творчості дітей та юнацтва зібрав у своїх стінах 9 шкіл Білозерського району та 27 юних дослідників шкіл поділитись досвідом роботи на краєзнавчій конференції «Україна починається з тебе». Конференція розпочалась з привітальних слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Білозерської районної державної адміністрації Колесніченко Світлани Сергіївни та нагородження дипломами юних пошуковців Садівської, Микільської, Надеждівської, Інгулецької, Дніпровської ЗОШ та Чорнобаївського НВК за глибину краєзнавчих досліджень та активну участь у І етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна». Усі присутні мали змогу відвідати секції за наступними напрямами: «Духовна спадщина мого народу», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю». Про підсумки участі пошукових загонів в туристсько-краєзнавчих акціях, експедиціях, операціях доповіла заступник директора ЦТДЮ Ільвачова Олена Олександрівна. Крім того, завідуюча відділом обслуговування Центральної районної бібліотеки ім. Григоренка Гринчук Галина Леонідівна ознайомила з туристсько-краєзнавчими маршрутами Білозерського краю. Завідуючий районним краєзнавчим музеєм ім.. Багалія Волошин Олег Анатолійович розповів про краєзнавчу роботу музею та запросив відвідати заклад. З підсумками роботи секцій виступили модератори Бекряєва К.М., Копанішина Л.М., Очеретяна Н.О., Гринчук Г.Л., Волкова Л.В., Волошин О.А. Усі присутні отримали музичний дарунок від керівника вокального гуртка ЦТДЮ Слажнєва А.С. . Завершилась конференція фотофлешмобом, у якому прийняли участь всі присутні. Адміністрація Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва висловлює вдячність працівникам Центральної районної бібліотеки ім. Григоренка, Білозерського районного краєзнавчого музею ім. Багалія за допомогу у проведенні районної краєзнавчої конференції «Україна починається з тебе».
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.13 секунд