Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Лідерський уїк-енд 06.10.2016 р.

Лідерський уїк-енд 06.10.2016 р. 1 рік, 8 міс. тому #1

Дружна родина знову разом.

6 жовтня у привітній будівлі Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва відбувся уїк-енд лідерів, туристів і вожатих малюків шкіл району. Усього були присутні учні та педагоги з 22 навчальних закладів.
Спочатку усі підлітки разом зі своїми керівниками зібралися в актовій залі, де їх привітала директор ЦТДЮ Іванченко Ольга Сергіївна, а своїми враженнями від літньої поїздки лідерів учнівського самоврядування до Києва і Верховної Ради України поділилась Маліновська Аліна. Далі ознайомившись із програмою уїк-енду, активісти розійшлись по таким секціям: лідери (керівник Будко О.М.); туристи-краєзнавці (керівники Ільвачова О.О., Литвиненко А.В.); вожаті-малюків (керівник Корміленко О.Є.); педагоги (керівник Діброва Л.В.). Учні мали змогу познайомитись один з одним у ділових іграх та тренінгах, дізнатися більше про роботу самоврядування в школі по своїх напрямках.
Після секцій усі знову зібрались в актовій залі, де чудові ведучі гуртка «Лідер» Самойлова Дар’я, Науменко Дмитро, Боярчук Катерина, Щербина Роман і Маліновська Аліна ознайомили дітей і педагогів із правилами квесту «Молодь обирає здоров’я». Квест полягав у тому, що 4 команди (лідери, туристи, вожаті малюків та дорослі педагоги-організатори) бігали по станціям і заробляли бали, виконуючи цікаві завдання. Усього було 6 станцій: «Вітаміни для лідерів»; «Народ скаже, як зав’яже»; «Рух – це життя»; «Мелодія здоров’я»; «Майстерня здоров’я» і «Показуха». Учасники з позитивом проходили всі етапи і познайомилися із різними чинниками здоров’я.
Після закінчення квесту судді підвели підсумки, за якими ІІІ місце розділили вожаті-малюків і туристи, ІІ місце забрали лідери, і І місце завоювали педагоги-організатори. По завершенню свята усіх пригостили смачними яблуками.
Особисто мені дуже сподобався уїк-енд: я познайомилась з новими людьми, дізналась чимало цікавого, гарно провела час та отримала незабутні враження. Також я хочу подякувати всьому педагогічному колективу Білозерського районного ЦТДЮ за гарно сплановану програму і позитивні емоції.
З нетерпінням чекаю наступного лідерського уїк-енду!


Маліновська Аліна
учениця Білозерської ЗОШ № 2
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.10 секунд