Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Лідерський уїк-енд 07.12.2016 р.

Лідерський уїк-енд 07.12.2016 р. 1 рік, 8 міс. тому #1

Лідери діють!

І знов активісти учнівського самоврядування Білозерського району зібрались на лідерський уїк-енд. Цього разу нас гостинно зустріли у теплому й затишному Херсонському державному будинку художньої творчості . Близько 80 учасників з 18 шкіл району з'їхались до обласного центру не тільки навчатись по напрямках своєї громадської діяльності в школах , а й для участі в благодійній акції «Врятуйте Карину», організованій районною радою старшокласників за інформаційної підтримки директора ХДБХТ Висовня В.В.Він забезпечив інформування про акцію на обласному радіо та у телекомпанії «Скіфія», за що йому велика подяка.
Незважаючи на морозний день, активісти шкіл та педагоги Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва влаштували благодійний ярмарок-продаж сувенірів, подарунків , фруктів, який привезли представники шкіл району, та солодощів, які виготовили вихованці гуртка «Ласунчик» ЦТДЮ ( кер. Заворотня О.В.).Ось ці школи – учасники акції: Білозерська гімназія, БЗОШ№2, БЗОШ№3, Велетенська , Дар'ївська, Дніпровська, Киселівська, Кізомиська, Микільська, Посад-Покровська, Понятівська, Правдинська, Миролюбівська, Садівська, Станіславська, Східненська, Токарівська школи, Чорнобаївський НВК. Окремо хочеться відмітити представників Дар'ївської школи ( голова учкому Щоголь Данил), які внесли до скриньки пожертв 500 гривен. А всього було зібрано більше 1500 гривен. І це тільки початок! Адже благодійництво буде продовжуватись в обласній акції «Сонечко в долонях».
Також в цей день активісти шкіл та педагоги-організатори брали участь у тренінзі (кер. Будко О.М.), майстер- класах ( кер. Корміленко О.Є. та Діброва Л.В.), екскурсії до обласної дитячої бібліотеки (кер. Литвиненко А.В., Чернявський О.М.).
А потім відбувся захоплюючий конкурс лідерських Снігурок-2016, в якому у веселих змаганнях боролися 17 активісток, розумниць і просто красунь. Всі вони показали свою винахідливість, гумор, акторську майстерність, оригінальність, вокальні і хореографічні таланти. Але ж конкурс є конкурс! ІІІ місце отримала Васьковська Яна (Дар'ївська ЗОШ), ІІ – Кожевнікова Марина (Дніпровська ЗОШ), а І місце та звання лідерської Снігурки – Кулинич Анастасія (Станіславська ЗОШ).
Та яка ж Снігурка без Діда Мороза? У веселому гумористичному змаганні виявили самого винахідливого та креативного лідерського Діда Мороза. Ним став Полюшенко Максим (Садівська ЗОШ).
Дід Мороз та Снігурка відкрили новий лідерський рік маленьким дивом з дитинства - запаленням новорічної ялинки. А провели цей веселий конкурс чудові ведучі- вихованки гуртка «Лідер» ЦТДЮ – Маліновська Аліна та Боярчук Катерина – голова районної ради старшокласників та іменинниця, якій в цей день виповнилось 16 років!
І, як справжнє новорічне свято не може обійтися без сюрпризів, так і на нашому лідерському уїк-енді всі учасники отримали сувеніри від гостинних господарів – Херсонського державного будинку художньої творчості.
З наступаючим вас новим лідерським роком, любі активісти шкіл району та шановні педагоги! Здоров'я вам, натхнення, дружньої роботи на благо нашого району, нашої великої держави!

Будко Олена, координатор районного учнівського самоврядування
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.11 секунд