Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Лідерський уїк-енд 26.10.2017

Лідерський уїк-енд 26.10.2017 1 рік, 7 міс. тому #1

Лідерський уїк-енд відбувся

26 жовтня Білозерський районний Центр творчості дітей та юнацтва зібрав лідерів учнівського самоврядування з 20 шкіл району. Це перші збори у новому навчальному році. Програма заходу була насиченою. Учасників уїк-енду привітали директор закладу Іванченко Ольга Сергіївна, районна рада учнівського самоврядування на чолі з Катериною Боярчук.
Також на захід завітала начальник Білозерської філії Приватбанку Галина Валеріївна Головко, яка запропонувала дітям прийняти участь у цікавих акціях та квестах. Для усіх присутніх працювали секції – майстер-класи: педагогів – організаторів, вожатих малюків, туристів та лідерів. Усі люблять квести. Тому друга половина заходу стала цікавим сюрпризом. Лідери прийняли участь у захопливому квесті «Стартлідер», який складався з аукціону, виборів, організації команди, планування, роботи з малюками, прес-центру та фото фігури. Діти виконували різнопланові завдання, дізнаючись багато нового для лідерського складу школи.
Усі школи отримали на згадку від ЦТДЮ лідерські календарі 2017-2018. А від Білозерської багатопрофільної гімназії цікаву та веселу анімашку німецькою мовою. Фінальною крапкою стало спільне фото усіх учасників лідерського уїк-енду.
Культорганізатор ЦТДЮ
Оксана Корміленко
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.08 секунд