Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Гала-концерт "Таврійський барвограй"

Гала-концерт "Таврійський барвограй" 4 року тому #1

Звіт юних талантів Білозерщини.

20 квітня Центром творчості дітей та юнацтва на базі районного Будинку культури було проведено заключний гала-концерт переможців районного етапу обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй».
У холі гостям та учасникам свята підіймали настрій Станіславський зразковий духовий оркестр під керівництвом Кравця О.П. та духовий оркестр Музиківської філії Білозерського ЦТДЮ (кер.Березко В.Г). Нікого не залишила байдужим декоративно-прикладна виставка шкіл Білозерського району та ЦТДЮ .
В концертній програмі учасники створювали святкову атмосферу номерами різних жанрів: вокальний жанр дав змогу познайомитись з хоровими колективами,ансамблями та солістами. Хореографічні колективи дивували як сольними номерами, так і масовими композиціями. Глядачі познайомились з інструментальним жанром: грою на гітарі,саксофоні,і з досить новим молодіжним захопленням - бітбоксом. Також на сцені було художнє виконавство віршів та показ моделей вихованців театру мод «Мережка» ЦТДЮ під керівництвом Т.А.Вороненко. А театральний колектив «Капітошка» Чорнобаївського НВК з уривком з мюзиклу «Вовк та семеро козенят» допоміг глядачам поринути у казкові мрії та дитячі спогади.
Загалом,у святі прийняло участь понад 150 учнів навчальних закладів Білозерського району. Ведучими свята були Влада Баришева, Микола Ільвачов, Катерина Боярчук, Дмитро Науменко, Влад Чвіров та Валерія Чукова.
На святі були запрошені гості: перший заступник голови Білозерської районної державної адміністрації С.В.Яковенко та начальник відділу освіти,молоді та спорту С.С.Колесніченко. Оцінювали виступи учасників гала-концерту директор Херсонського державного будинку художньої творчості В.В.Висовень, заступник директора ХДБХТ Т.В.Безродня та методист ХДБХТ О.І.Мітрохіна.
Наприкінці чудового свята дитячої творчості усі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді і спорту Білозерської райдержадміністрації.
Вкладення:
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Ільвачова О.О
Час створення сторінки: 0.09 секунд