Українська Deutsch English Polski Русский
Ласкаво просимо, Гість
Ім’я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

Вікторина, присвячена Дню незалежності України
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Вікторина, присвячена Дню незалежності України

Вікторина, присвячена Дню незалежності України 6 року, 10 міс. тому #1

  • oleg
  • Поза сайтом
  • Новенький
  • Постів: 5
Шановна молодь Херсонщини!Вітаємо зі святом - Днем Незалежності України!
А чи знаєте Ви, скільки років виповнюється у серпні нашій молодій державі, які події та видатні люди сприяли становленню рідної Батьківщини? Впевнені, що знаєте.
Чи є у Вас відчуття гордості за свою країну? Впевнені, що так, адже ми всі є творцями своєї історії, патріотами своєї Вітчизни, рідного краю.
З кожним роком підвищується імідж і авторитет України на міжнародній арені. Нещодавно ми провели футбольний чемпіонат ЄВРО - 2012 і доказали всім, що ми можемо і вміємо гостинно приймати всіх, хто завітає до нас у гості. Нашу щирість і гостинність відзначили тисячі і тисячі вболівальників з усіх країн Європи, про Україну та українців заговорили у всьому світі.

Державний прапор України 20 разів підіймався та майорів над головами вболівальників різних континентів нашої планети на олімпійських іграх у Лондоні. Звучання нашого гімну на честь України, на честь українських олімпійців почув весь світ.
Наша історія, історія Незалежності України тільки починається. І сьогодні, творцями її добробуту і процвітання є ми, молоді українці.
Та без знань минулого немає майбутнього. Тож колектив педагогів туристів та краєзнавців нашого Центру вирішив провести для учнівської молоді Херсонщини ( учнів та гуртківців, ліцеїстів та студентів ) краєзнавчу вікторину, присвячену річниці Незалежності України.
Бажаємо всім успіхів! Реєструйтесь та надсилайте свої відповіді на форум нашого сайту у розділ "Вікторини".

Строки проведення вікторини з 21 серпня по 10 вересня 2012 року.

Переможці та лауреати будуть нагороджені грамотами і дипломами Центру.
Останнє редагування: 6 року, 7 міс. тому від Адміністратор.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.11 секунд