Українська Deutsch English Polski Русский

Чи є життя off-line?


Чи є життя off-line?25 січня 2015 року в Херсонській обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. Олеся Гончара  в рамках міжнародної акції  вперше пройшла акція "День без Інтернет – Чи є життя off-line?” до якої долучились і співробітники  та вихованці КЗ «Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» ХОР.

Було представлено експозицію під назвою «Реальна подорож», яка пропагувала туризм та активні подорожі як засіб проведення дозвілля. Вихованці Центру поділилися враженням від своїх мандрівок по Карпатах та відвідування заплутаних ходів гіпсових печер в Тернопільській області.   Також провели  майстер-клас з укладання рюкзаку, встановлення намету,  розповіли про цікаві факти з життя туристів, демонстрували туристське знаряддя.

Відвідувачі цієї акції з захопленням переглянули фільм, як вихованці гуртків проводять вільний час, літні та зимові канікули. Всіх бажаючих познайомитися з природою нашої Батьківщини та небайдужих до активного відпочинку гуртківці запрошували до Центру.

.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити