Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

Увага II етап Чемпіонату області з пішохідного туризму !!!

Попередні умови Крос-похід

Попередні умови Смуга перешкод (Зв'язки)

Попередні умови Смуга перешкод (командна)

Попередня заявка на чемпіонат області з пішохідного туризму


 Змагання гуртківців Центру з пішохідного туризму 

Умови змагань гуртківців Центру з пішохідного туризму

Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області<
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття


Херсонські краєзнавціНещодавно краєзнавці Херсонщини повернулися з ІІ Всеукраїнської історико - краєзнавчої конференції учнівської молоді, яка проходила на Черкащині – самому центрі нашої країни, на землі, де визріла та наповнилась конкретним змістом ідея створення незалежної української держави, землі, що народила Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького. Організаторами конференції був Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді разом з управлінням освіти й науки Черкаської облдержадміністрації та Черкаським обласним центром туризму і краєзнавства.

Херсонські краєзнавціОрганізовано конференцію з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, збереження освітньо-культурних потреб дітей, виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до рідного краю, його історії, духовної спадщини, шанобливого ставлення до свого народу та формування загальнолюдських цінностей.

Шістнадцять областей України були учасниками конференції. Херсонщину представляли кращі краєзнавці Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Херсонські краєзнавціГенічеської районної ради Херсонської області - Кравчук Анна, учениця 11 класу,та Черненко Данило, учень 10 класу.

Кравчук Анна  представила захист роботи «Вірність присязі» в секції «Історичні постаті в процесі державотворення на українських землях, їх роль і місце в боротьбі за звільнення народу від гніту та зовнішніх посягань, внесок у формування основ державності». Пошукову роботу  «Таємниці Генічеських катакомб» у секції «Історико-краєзнавчі та природні туристко-рекреаційніХерсонські краєзнавці об’єкти України»  представив Черненко Данило.

Юні краєзнавці отримали багато додаткової інформації з даного питання  на електронних носіях, методичні збірники, книжки та   збірник тез пошуково-дослідницьких робіт учасників конференції.

Для юних дослідників було організовано змістовну екскурсію «Архітектурне намисто Черкащини» Учні відвідали єдиний в Європі буддійський храм «Білий лотос», побували у селі Мошни – території середньої Наддніпрянщини, колиски української нації, українського козацтва та державності, відвідали музей Шевченка, здійснили незабутню цікаву подорож до міста Канєва, побували на Канєвській горі, місті вічного спокою Кобзаря, де вшанували його пам’ять. діти були.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація