Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

Увага II етап Чемпіонату області з пішохідного туризму !!!

Попередні умови Крос-похід

Попередні умови Смуга перешкод (Зв'язки)

Попередні умови Смуга перешкод (командна)

Попередня заявка на чемпіонат області з пішохідного туризму


 Змагання гуртківців Центру з пішохідного туризму 

Умови змагань гуртківців Центру з пішохідного туризму

Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області<
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Канікули – час для нових вражень та відкриттів


Весняні канікулиНарешті юні туристи Херсонщини дочекалися весняних канікул та довгоочікуваного тепла . І звичайно жодний небайдужий до подорожей в ці теплі, весняні дні не зміг всидіти вдома та відправилися у подорожі.

Туристи гуртка «Пішохідний туризм» під керівництвом Шупер М.В. та Горшкової Д. О. розпочали свою подорож з 25 по 27 березня за маршрутом Херсон - ст. Пойма - с. Нечаєво – с. Саги Праві – ст. Цюрупинськ - Херсон. Маршрут походу був

спланований так щоб його учасники змогли взяти участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя» та принесли в копилку Центру чергові нагороди - . Остапенко Єлізавету –  І та ІІ місце за 2 дні змагань, Сергєєва Ніколь – ІІ місце (керівник Шупер М.В.).

Для юних спортсменів-початківців були проведені змагання зі спортивного орієнтування, в яких взяли участь вихованці гуртків «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Кульчицька Н.М., Кульчицький О.Є.), «Пішохідний туризм» (керівники Юрін О.В., Грицуняк М.М., Чайка Н.В., Горшкова Д.О., Кульчицький О.Є., Юзвак М.А.).

Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Спортивний туризм» під керівництвом Юріна О.В. здійснили навчально-тренувальні походи по Херсонщині, під час якого гуртківці відпрацьовували практичні навички з техніки пішохідного туризму та орієнтування.

Весело та  пізнавально провели канікули юні краєзнавці Центру., за цей короткий період з метою профорієнтаційної підготовки вони відвідали  підприємства міста та області .

Весняні канікулиВихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Побіреська О.М.) відвідали ТОВ «Оса» по виробництву пельменів,  де ознайомились з роботою працівників, машинним обладнанням.  Цікава екскурсія закінчилась дегустацією пельменів. Для вихованців гуртка «Пішохідний туризм» та учнів загальноосвітньої школи №50 проведена екскурсія на ЗАО «Чумак». Діти ознайомились з виробництвом соусів, кетчупів, на власні очі побачили роботу пакувального цеху. Їх подорож продовжувалась по місту Нова Каховка, де ознайомились з історією міста, відвідали краєзнавчий музей, гордість каховчан - міський парк « Казкова діброва». Вихованці гуртка «Юні туристи – краєзнавці» (керівник Кульчицька Н.М.) відвідали Херсонський хлібокомбінат, де познайомилися з процесом виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Із задоволенням поласували смачними булочками.

Для учнів загальноосвітньої школи №55 проведена екскурсія до Григоріє-Бизюкова монастиря. Юні мандрівники побачили багато цікавого – залишки палацового комплексу монастиря, руїни вівтарної арки Вознесенського собору, залишки мурів з баштами та фантастичні краєвиди Каховського моря та його узбережжя.

Весняні канікулиДля учнів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української мови №52 проведена пізнавально-виховна екскурсія до міста Одеса. Діти ознайомились з історичними та архітектурними пам’ятками міста.   Запам’ятається дітям екскурсія в музей цікавої науки з відвідуванням електричного шоу, де всі закони фізики можна було не тільки побачити, але й  самим долучитись до практичної частини. В музеї кіностудії ім. О.П. Довженка для дітей проведена екскурсія музейними залами, ознайомленням з декораціями до фільмів «Д’Артаньян та три мушкетери», «Діти капітана Гранта», «Граф Монте  Крісто»  , сучасним знімальним майданчиком .

Найбільше вразила та запам’яталась екскурсія до катакомб.

Стомлені, але дуже задоволені, з новими позитивними враженнями та з медалями зі змагань діти повернулись додому та вже планують свої літні канікули.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Авторизація