Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Боротьба за Кубок України


Кубок України в КиєвіВ столиці України 8-9 квітня Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання разом з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді провели Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків, в котрому прийняло участь одинадцять команд з дев’яти областей України. Херсонщину представляла команда Комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

(тренери Горшкова Д.О. та Плохенко А.В.)

Кубок України в КиєвіПротягом двох змагальних днів у лісах в самому Києві учасники Кубку України змагалися на двох дистанціях четвертого класу. В перший день змагань додаткову складність Командній смузі перешкод додав дощ. Другий день змагань учасники долали дев’яти кілометрову дистанцію Крос-походу.

За підсумками двох днів змагань, третє місце зайняла команд Полтавського Центру туризму, друге місце виборола команда Київського центру туризму.

Кубок України в КиєвіВигравши всі дистанції команда Комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у складі: Дідушок Леонід, Мельніченко Андрій, Чекалдін Владислав, Алексєєнко Анна, Боголуцька Валерія, Пороскун Андрій та Виборний Віталійзайняла перше загальнокомандне місце на Кубок України з пішохідного туризму серед юнаків.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою!

Дивитись фотозвіт ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити