Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

В пошуках нових відкриттів!


В пошуках враженьКожного року юні пошуковці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відкривають для себе мальовничі куточки рідної країни. Ось і ці травневі вихідні з 29 квітня по 2 травня юні краєзнавці, вихованці гуртків «Географія рідного краю» (керівник Кульчицька Н.М.) та «Пішохідний туризм» (керівник Кульчицький О.Є.) не забажали сидіти вдома, а вирушили в мандрівку вздовж берегів Південного Бугу

під керівництвом Кульчицького О.Є. за маршрутом с. Мігія – с. Іванівка – хутір Львів – с. Марївка – с. Константинівка – м. Южноукраїнськ.В пошуках враженьМаршрут подорожі проходив територією національного природного парку «Бузький гард» – одного з семи природних чудес України.  На території парку знаходиться 98 археологічних пам'яток, налічується більше 1000 видів рослин, 40 видів тварин, 195 видів птахів. Більше 100 видів рослин і тварин занесені до Червоної книги України.


Учасники експедиції спостерігали за унікальними ландшафтами, мальовничою природою - флорою та фауною,  та протягом майже 40 км від Мігії до с. Костянтинівки спостерігали за крутими кам'янистими берегами Південного Бугу, які утворюють вузьку каньйоноподібну долину з величними гранітними скелями, порожистим руслом, водоспадами та островами. Бузький Гард – це справжня гірська країна серед Українського степу.

В пошуках враженьОсобливу історичну цінність для пошуковців представляли збережені історичні ландшафти – Млин Скаржевського ( нині Мигіївська ГЕС) залишки малого млина, арковий місток.

Разом з юними пошуковцями свою мандрівку – похід 1 ступеню складності здійснили вихованці гуртка «Пішохідний туризм» під керівництвом Побіреської О.М. та Грицуняка М.М.  Гуртківці ознайомились з природними ландшафтами парку, з історичними подіями Другої світової війни. В поході вихованці закріпили вміння та навички з техніки пішохідного туризму,краєзнавства, орієнтування набуті протягом року.

В пошуках враженьЮні мандрівники взяли участь в екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!», адже турбота про охорону природи – насамперед піклування про людину, про її цікаве, змістовне життя, повноцінний відпочинок.

Сповнені нових вражень юні туристи повернулися додому і вже планують нові маршрути!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбуці ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити