Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

Кубку Херсонської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях 8-9 грудня 2017 року

Кубок Бугу 2017

Кубок Бугу 2017З 29 квітня по 2 травня на скелях  біля с.Грушівка Первомайського району Миколаївської області відбулися змагання «Кубок України серед юніорів», «Кубок Бугу 2017». Ці змагання для спортсменів комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради стали вже традиційними, адже майже 10 років гуртківці беруть у них участь, Цього року за медалі боролися дві команди Центру – в молодшій та старшій вікових групах.

До складу молодшої команди входили Константинов Даніїл (тренер Зажерило Р.Л.),Остапенко Єлизавета (тренер Юрін О.В.), Лі Марина (тренер Сидоренко Ю.В), Шпандарук Вікторія, Коріновський Микита, Скворцов Юрій,  Комов Максим та Комова Марина (тренер Шупер М.В.).

Кубок Бугу 2017Старша команда виступала у складі: Мельниченко Андрій, Чекадлін Владислав,Пороскун Андрій, Виборний Віталій, Аексєєнко Анна, Боголуцька Валерія (тренери Горшкова Д.О. та Плохенко А.В.), Ситбула Євгенія (тренер Тертичний І.В.), Зайченко Валентин (тренер Сидоренк Ю.В.).

Триденні змагання відкривала дистанція «Особиста смуга перешкод», на якій кожен спортсмен мав показати неабиякі вміння працювати з мотузками на справжньому рельєфі. Серед дорослих хлопців друге місце виборов Мельніченко Андрій, Пороскун Андрій посів третю сходинку. На особистій дистанції молодшої групи лише Остапенко Єлизаветі вдалося вибороти друге місце. Треба відмітити, що Ліза була однією з наймолодших учасниць змагань і виконала норматив І дорослого розряду! В загальному заліку дня старша команда зайняла 2 місце, молодша – 6.

Кубок Бугу 2017Ми вже давно помітили, що найкраще у команди Центру виходить дистанція «Крос-похід». Звісно ж, бо наші діти неабиякі орієнтувальники. Ось і ці змагання не стали винятком. Старша команда Центру з великим відривом від команди Миколаєва зайняла 1 місце. Змусили похвилюватися молодші =)  Адже зі старту вони побігли в протилежну сторону! Треба відмітити зібраність команди, адже вони не тільки не розгубилися, а повернулися на маршрут  й вдало його закінчили, виборовши 3 місце.

Кубок Бугу 2017В третій день змагань проходила дистанція «Командна смуга перешкод». Напружену боротьбу в цей день вели між собою команди Центру та Миколаєва, адже ця дистанція вирішувала «Пан, чи пропав» в загальному заліку. Наші спортсмени стартували раніше, й їм залишалося лише спостерігати за виступом Миколаєва. На фінішній лінії секундомір суперників показав кращий результат , але вони програли за кількістю штрафів. Тож 1 місце зайняла команда Центру. Молодша команда зайняла 6 місце.

В загальнокомандному заліку старша команда виборола 1 місце, молодша зайняла 5 місце.