Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Змагалися туристи і краєзнавці


Обласні змаганняЗ 12 по 14 травня на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбулися змагання «Зліт юних туристів – краєзнавців Херсонської області» та «ІІ етап чемпіонату серед юнаків з пішохідного туризму в Херсонської області», організатором яких був комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.  Позмагатися за звання кращих спортсменів – туристів та краєзнавців зібралися представники з 16 районів області.

Протягом 3- х днів юні спортсмени та краєзнавці демонстрували свої знання та навички  у різних видах змагань. Так у спортсменів проходили наступні види  «Особисто-командна техніка з пішохідного туризму», де кращі результати показали команди міста Херсона, Генічеського району та Нижньосірогозького району та отримали

 призові місця відповідно.Дуже напруженим та Обласні змаганняцікавим для учасників Чемпіонату став другий день змагань, де вони показували не лише свою майстерність з техніки пішохідного туризму, але і навички зі спортивного орієнтування. В цьому виді змагань призові місця вибороли команди Генічеського району – 1 місце, Нижньсірогозького району – ІІ місце та Великолепетиського району – ІІІ місце. Завершальним етапом змагань став вид «Командна смуга перешкод», яка проходила в екстремальних погодних умовах, але це не стало на заваді у юних спортсменів і вони змогли подолати складну, але цікаву дистанцію – і кращими в цей день Обласні змаганнястали команди міста Херсона, Нижньосірогозького та Скадовського районів , які посіли І,ІІ та ІІІ місця відповідно.

В загальному заліку ІІ етап Чемпіонату серед юнаків з пішохідного туризму в Херсонської області перемогли команди м. Херсон – І місце, Нижньосірогозького району – ІІ місце та Великолепетиського району – ІІІ місце.

Юні туристи-краєзнавці демонстрували свої знання в наступних видах змагань і конкурсів, як «Краєзнавчий експедиційний маршрут», «Краєзнавча вікторина», Обласні змагання«Фолькльорно-етнографічна композиція», «туристська естафета» та «Творчі майстерні». Проходячи туристсько-експедиційний маршрут учасники використовували навички орієнтування, знаходили краєзнавчі станції, та  виконували теоретичні та практичні завдання на станціях екологічне краєзнавство, історичне краєзнавство, етнографічне краєзнавство, географічне краєзнавство. Кращі результати в цьому виді змагань показали командиКаланчацького  району, міста Херсона та Новотроїцького району. На творчих майстернях учасники зльоту захищали свої пошукові роботи з географічного, історичного та екологічного краєзнавства, Обласні змаганняде найкращі результати показали команди міста Херсона –І місце, Олешківського району - ІІ місце та Нижньсірогозького району – ІІІ місце. Найспритнішими в туристській естафеті були команди Чаплинського, Голопристанського та Генічеського районів. В результаті трьох видів змагань переможцями та призерами в загальному заліку стали команди Чаплинського району, міста Херсона та Голопристанського району.

В конкурсній програмі боротьба була напруженою і першу сходинку розділили між собою команди Каланчацького та Обласні змаганняНовотроїцького районів, ІІІ місце посіла команда міста Херсон.

Вітаємо Переможців та призерів зльоту юних туристів – краєзнавців та ІІ етап чемпіонату серед юнаків з пішохідного туризму в Херсонської області та бажаємо легких стартів і нових перемог!Дивитись фотозвіт на фейсбуці та фото Горшкової Дар'ї

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити