Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

"Спека" на патріотичній грі


Джура 2017В селищі Красне Скадовського району триває ІІ етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Протягом чотирьох днів пройшли такі змагання, як «Штурм», «Воєнізована смуга перешкод», «Влучний стрілець» та конкурси «Впоряд», «У колі друзів», «Відун».


На другий день змагань учасники гри демонстрували свою майстерність і вміння зі стройової підготовки в конкурсі «Впоряд». Джура 2017Переможцями та призерами цього складного конкурсу визнано рої Великоолександрівського, Каховського та Чаплинського районів.

Цікаво відбувся конкурс «Відун», що проводився як інтерактивна вікторина з військової історії за такими періодами: козацька доба, ХХ століття, історія сучасної української армії (1991-2015). Кращими визнані рої Джура 2017Чаплинського, Генічеського районів та міста Каховки.

У змаганні «Штурм» учасники гри долали перешкоди у вигляді туристської смуги перешкод, найкращий результат показали рої Голопристанського, Великоолександрівського та Верхньорогачицького районів.

Надовго запам’ятається учасникам Гри день, коли відбувався навчально-тренувальний вишкіл «Захисник», де справжні військові ознайомили джур зі зразками військової Джура 2017техніки та стрілецької зброї, провели розбирання та складання автомата АК-74, відпрацювання вправи стрільби з положення лежачи з АК-74 та змагання «Влучний стрілець».

Найяскравішим моментом для джур Херсонської області став приліт справжнього військового гелікоптера, який продемонстрував фігури вищого пілотажу. У цей же день на змагання завітали голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв Андрій Анатолійович та начальник Херсонського гарнізону, військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Буднік Ігор Леонідович, які звернулися до юних захисників з привітальним словом.

Джура 2017У цей же день учасники обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») долали воєнізовану смугу перешкод, де кращими стали представники Нижньосірогозького, Великолександрівського районів та міста Нова Каховка. У змаганні «Влучний стрілець» кращі результати показали рої Нововоронцовського, Олешківського та Скадовського районів.

В той же час юні Джури не лише змагаються на швидкість, влучність та кмітливість, але і з користю проводять вільний час. Так, на четвертий день Гри учасники відвідали Скадовський дельфінарій «Акварель», де отримали безліч яскравих вражень від спілкування з чорноморськими дельфінами афалінами.

Джура 2017Змагання тривають, ще попереду у юних козаків такі види змагань, як «Рятівник», «Перетягування линви», «Чумацький шлях» та «Таборування».

Тож бажаємо успіхів та найкращих результатів усім учасникам Гри!

Дивитись фотозвіт на фейсбуці


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити