Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Козацькими стежками Кінбурнської коси (Козацька слава нашого краю)


Літо на КінгбурніВихованці туристсько-краєзнавчих гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради під керівництвом Кульчицького О.Є. та Кульчицької Н.М. здійснили експедицію на місце знаходження Ракової січі – Кінбурнську косу. Експедеційний маршрут розпочинався в с. Геройське та проходив через межу Миколаївської та Херсонської областей

по Кінбурнському лісництву до с. Василівка, через Раковову січ, урочище «Волижин ліс» Чорноморського біосферного заповідника, с. Покровка та національного природного парка «Білобережжя Святолслава».


Літо на КінгбурніМетою експедиції було дослідити місця базування запорозьких козаків на Кінбурнському півострові. На початку експедиції, в селі Геройському учасники експедиції дізналися про історію та походження назви села «Геройське», яке раніше називалося Прогної та виникло на місці Прогнойської паланки. Юні краєзнавці познайомилися з учнями місцевої школи, які провели екскурсію по шкільному музею і селу. Наступного дня краєзнавці вирушили в село Василівка, що знаходиться на березі Дніпро-Бузького лиману. Шлях видався довгим і тернистим. На шляху зустрічалися величезні зграї пеліканів, павуки, змії, лисиці та єнотовидний собака. Зустріч у с. Василівці була дуже теплою всіх учасників зустріли «хлібом – сіллю» та посвятили в «кін бурята» пригостивши запашним трав’яним чаєм зі смачною місцево випічкою.

Літо на КінгбурніМісцевий краєзнавець, вчитель історії Василівської школи разом зі своїми учнями провела цікаву екскурсію місцями де базувались козаки, а саме до місця розташування Ракової січі. Наприкінці зустрічі Любов Петрівна подарувала юним пошуковцям свою книжку «Історичними стежками Кінбурнської коси».

Завершилась краєзнавча експедиція в селі Покровка. Після виснажливих днів походу, туристи-краєзнавці були раді опинитися на узбережжі Чорного моря. Але і тут вони продовжували краєзнавчі дослідження – відвідали «Ковалівську сагу», зустрічалися з місцевими жителями, які є нащадками козаків, що заселяли цей край. На шостий день походу вихованці повернулися додому. Діти отримали безліч позитивних вражень, нові знання та нових друзів.

Більше фотографій на нашій сторінці у фейсбуці


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити