Українська Deutsch English Polski Русский
Важливо!

       Увага Джура 2018 !!!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ


Зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Чемпіони України!


Чемпіони УкраїниЗ 8 по 14 липня в м. Світловодськ Кіровоградської області Кіровоградським обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Українським Державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено 46 Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму. Головний старт року пройшов яскраво та динамічно. Але більше всього запам’ятаються наші перемоги, адже головний змагальний ритм задавала команда Херсонської області.

Чемпіони УкраїниВітаємо тренерів Горшкову Дар'ю та Плохенко Андрія, учасників команди Чекалдіна Владислава, Алексєєнко Ганну, Мельніченко Андрія, Горват Наталію, Грушицького Юрія, Боголуцьку Валерію, Пороскуна Андрія та Виборного Віталія з впевненою перемогою в загальному заліку Чемпіонату України!

 Загальний результат команди складався з перемоги в командній смузі перешкод та в крос-поході. Також не менш яскравою були дистанції зв'язок, на котрій Чекалдін Владислав та Алексєєнко Ганна впевнено перемогли. В командному заліку зв'язок Херсонці другі.

 ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ З ПЕРЕМОГОЮ!

Більше емоцій та вражень на нашій сторінці у фейсбуці ...

Дивитись фотозвіт Горшкової Дар'ї
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити