Українська Deutsch English Polski Русский

Обласний семінар практикум для керівників гуртків


Карпати 2017З 02 по 13 липня 2017 року працівниками комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді » Херсонської обласної ради проввели обласний семінар практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Херсонської області за участі представників Іванівського, Великолепетиського району, м. Гола Пристань, міста Херсон, міста Каховка під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Грицуняка Миколи Михайловича.


Керівники відвідали культурну столицю Карпати 2017України місто Львів, де ознайомились з основними культурними історичними та архітектурними пам’ятками українців та пройшли похід І-ї категорії складності Українськими Карпатами за маршрутом: с. Ділове – пол. Лисича – г. Піп-Іван Мармароський (1936 м.)– г. Піп-Іван Чорногірський (2028 м.) – оз. Несамовите, г. Говерла (2061 м)., г. Петрос (2020 м).

Природа Карпат показала свою різноманітність, адже на цей період припали дощові, вітряні, туманні, та сонячні дні, а гірська кришталева вода у кожному джерелі мала свій особливий смак. На своєму шляху групі не Карпати 2017одноразово доводилось підніматись на високі полонини та гірські хребти та спускатись до межі лісів, що дало можливість побачити відомі букові праліси які занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. Учасники семінару підкорили найвищу вершину Українських Карпат г. Говерлу. Рухаючись вздовж найвищого Чорногірського хребта відкривались невимовні краєвиди: поєднання неба, гір, озер які на довго запам’ятають учасники семінару.

Учасники семінару відкрили для себе та своїх вихованців нові можливості щодо організації та Карпати 2017проведення ступеневих та категорійних походів з учнівською молоддю Херсонщини

Дивитись фотозвіт на фейсбуці ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити