Українська Deutsch English Polski Русский

З Україною в серці, з Говерлою - до перемог!


Карпати 2017Цікавий похід 3 ступеню складності здійснили з 08 по 18 серпня 2017 р. вихованці туристських та краєзнавчих гуртків нашого Центру. Маршрут подорожі проходив через Мармароський та Чорногірський хребти Українських Карпат. На початку походу, перед с. Ділове Рахівського району, херсонські туристи відвідали географічний Центр Європи та відчули себе частинкою великої європейської сім’ї.

Далі нитка маршруту проходила вздовж україно - румунського кордону. Юні туристи Центру, групу яких очолили досвідчені керівники гуртків Кульчицький О.Є. та Юрін О.В. піднялись на головну вершину Мармарос – г. Піп Іван Мармароський (1902 м над р.м.). Хороша погода дозволила помилуватись чудовим краєвидом на наші Українські та Румунські Карпати.

Карпати 2017Наступні переходи ми назвали «Від Івана до Івана». Нас декілька разів перевіряли прикордонники та лісники, проте всі дозволи та перепустки були оформлені завчасно. Румунських прикордонників ми не бачили, проте вдосталь наїлися чорниці, якої на кордоні було багато.

Разом з нами йшла паралельним маршрутом група наших земляків – учнів Першопокровської ЗОШ Нижньосірогозького району (кер. Сидоренко Ю.В.). Взагалі, ми зробили висновок йдучи по маршруту, що херсонські туристи останнім часом, незважаючи на далеку відстань від Таврійських степів, все частіше і частіше стали підкорювати Українські Карпати. Так, майже водночас в цих місцях подорожувала група туристів із с.Федорівка Білозерського району (кер. Тімченко Б.М.), а попереду нас, на Чорногорі, мандрували у поході ІІ к.с. вихованці нашого Центру (керівники Плохенко А.В., Степанов А.А.).

Піднявшись на г. Піп Іван Чорногірський (2028 м над р.м.), ми вперше в поході подолали висоту більш ніж 2000 метрів та були дуже задоволені, адже за виключенням одного учасника групи (крім керівників), в Карпатах ще ніхто не бував і на таку висоту не піднімався.

Карпати 2017Далі маршрут пройшов по Чорногірському хребту вздовж самих високогірних озер України - Бребенескул та Несамовите. Мальовничі схили Карпат полонили нас своєю величністю та красою.

Перлиною нашої подорожі стало сходження на Говерлу, яка і є найвищою вершиною України (2061 м над р.м.). Традиційно такі походи у серпні місяці вихованці Центру присвячують Дню Незалежності України. Проте цього разу у нас подвійне свято. У цьому - 2017 році Центру виповнюється 70 років! То ж його вихованці – з Україною в серці, з вірою до нових звершень та перемог впевнено підняли прапор Центру на честь ювілею рідного закладу на головній вершині країни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити