Українська Deutsch English Polski Русский

Юні «Джури» - майбутнє України


Джура 2017З 13 по 24 серпня 2017 року у с. Ватутіне Нововодолазького району Харківської області на базі Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС проходив ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура -2017: Слобідська Січ». У патріотичних змаганнях взяли участь 26 команд з різних куточків України. Представляти Херсонщину випала честь рою «Степові орли» Великоолександрівського району

Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вихованцям гуртка «Джура» комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради – переможцям ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») -2017. Керівниками делегації були – учитель Захисту Вітчизни Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник гуртка «Джура» Соловйов Ігор Володимирович та директор цієї школи Жаркова Наталія Володимирівна.


Джура 2017Виконання завдань ІІІ етапу реалізовувалось шляхом проведення тематичних гутірок (ігор), майстер-класів, змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Команди – рої змагалися у влучності стрільби, стройовій підготовці, наданні медичної допомоги, туристсько-спортивній смузі перешкод, показували знання з історії України та зокрема Харківщини в конкурсах «Відун», «Пластун» («Квест»), тощо. Рій «Степові орли» гідно змагався і показував гарні результати. В окремих видах змагань наші вихованці вибороли призові місця: І місце у змаганні «Рятівник», ІІ місце – у інтелектуально-творчому змаганні «Пластун» («Квест»).

Джура 2017Тож джури привезли Дипломи та кубки за І та ІІ місця. 
У рамках проведення фінального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») крім змагань учасники мали можливість побувати на полігоні Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та ознайомитися із основами військової справи. Так, один день джури прожили за армійським розкладом у польовому таборі, де на 13 навчальних точках відпрацювали нормативи зі зборки і розбірки стрілецької зброї, кидання імітаційної гранати, захисту від зброї масового ураження, навчилися виявляти небезпечні предмети за допомогою металошукача, а також виконали стрільби бойовими набоями з автомату Калашнікова. Джура 2017Юні патріоти завітали до Харківської національної академії Національної гвардії України, де курсанти академії показали, як їх готують та яка військова техніка нині найпопулярніша у війську. Джури відвідали Ландау Центр при Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, здійснили крос-похід до пам'ятника Івану Сірку в Мерефі. Окрім того, учасники гри з різних куточків України ознайомилися з Харківською областю – було проведено численні екскурсії.

Справжнім подарунком для дітей від Харківської ОДА було перебування на концерті групи «Океан Ельзи».

Дивитись фотозвіт на фейсбуці ...


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити