Українська Deutsch English Polski Русский

Туризм об’єднує родини


Осінь 2017Традиційно, в кінці вересня, комунальний заклад «центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради збирає цілі родини на справжнє туристське свято, присвячене Всесвітньому дню туризма – сімейний зліт «Тато, мама, я – туристська сім'я». Цього рок 20 родин змагалися за звання найвправніших туристів, кращих краєзнавців, та випробували свої сили у новому виді змагань «Влучний стрілець.

Осінь 2017Батьки разом зі своїми дітьми змагалися в 4 - х видах змагань: туристсько-краєзнавча вікторина «Херсонщина краєзнавча», «Влучний стрілець», «Естафета туристських навичок» та «Туристсько-краєзнавчий маршрут», на якому  родини проходили різні випробування, такі як «Туристська смуга перешкод» показували знання з топографічної підготовки та краєзнавства та ін.

Кращі знання з історії Херсонщини показали родини Рачинських, Шкуропат та Триндюк.  На туристсько-краєзнавчій естафеті найспритнішими виявилися родини Горевих, Шкуропат та лазарєвих.  Краще за всіх «Туристсько-краєзнавчий маршрут» подолали команди сім'ї Процик – І місце, Рачинських – ІІ місце та Гриценко – ІІІ місце. Осінь 2017Самими влучними виявилися родини Курчук та Реут – І місце, Рачинських – ІІ місце та команди сім'ї Поляк та Процик – ІІІ місце.

Не залишились без подарунків та дипломів учасників сімейного зльоту «Тато, мама, я – туристська сім'я», родини, які старалися, але на жаль не вибороли призові місця.

Вітаємо переможців та призерів зльоту з перемогою. А всіх учасників зльоту зі святом «Всесвітнім днем туризму».

Дивитись фотозвіт на фейсбуці ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити