Українська Deutsch English Polski Русский

У туристів Херсонщини свято!


Осінь 2017Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  відзначив свою 70 річницю.

Багато це чи мало? За ці 70 років Центр пройшов великий шлях від Херсонської міської екскурсійно-туристської станції у 1947 році, яка займала лише одну кімнату при Палаці піонерів та мала всього 2 гуртки до сьогодення, потужного позашкільного закладу з мережею гуртків по всій області.

Осінь 2017Сьогодні в Центрі близько 1000  вихованців, які займаються в 61 гуртку туристсько-краєзнавчого та військово – патріотичного спрямування.

Завдяки підтримці депутатів обласної ради, обласної державної адміністрації, громадських організацій «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на Сході України», «Українська асоціація інвалідів АТО»  в центрі було створено відділ військово - патріотичного виховання.

Наші вихованці з честю представляють Херсонську область на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з пішохідного туризму та орієнтування. Вони - чемпіони України з пішохідного туризму у 2015 та 2017 роках, срібні призери 2016 року, стали чемпіонами Європи у 2016 році. Учасники команди гуртка «Школа безпеки» привезли перемогу у конкурсі вузлів, яку здобули на VI Зимовому навчально-тренувальному зборі Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школи безпеки». Вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» вибороли ІІ місце на Чемпіонаті Європи у 2015 році та ІІ місце на Чемпіонаті України серед команд позашкільних навчальних закладів у 2016 році.

Осінь 2017Таких високих результатів гуртківці досягають завдяки щоденній кропіткій праці своїх наставників -  Плохенка Андрія Валерійовича, Горшкової Дар’ї Олександрівни, Юріна Олега Васильовича, Шупер Марії Володимирівни, Васіної Ірини Валентинівни.

Вихованці краєзнавчих гуртків досліджуючи рідний край беруть участь у Всеукраїнських краєзнавчих експедиціях де неодноразово стають переможцями обласних, та призерами Всеукраїнських етапів під керівництвом педагогів Центру  – Кульчицької Надії Михайлівни, Кульчицького Олега Євгеновича, Побіреської Оксани Миколаївни.

Осінь 2017З впевненістю цю переможну естафету перейняли вихованці гуртків «Джура». Два роки поспіль вони виборювали призові місця та додали в скарбничку Центру два І місця у 2016 році та  І та ІІ місце у 2017 на ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура»).

Сьогодні Центр тримає курс на розширення мережі гуртків патріотичного направлення в районах області.

Ми дякуємо всім хто не байдужий до життя комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та спільно з нами вирішує нагальні проблеми Центру.

Нові перемоги чекають нас!!!

Більше фотографій та емоцій на нашому фейсбуці ...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити