Українська Deutsch English Polski Русский

Змагалися педагоги


Осінь 2017З 06 по 08 жовтня працівники комунального закладу  «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводив обласний семінар-практикум «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».  Семінар проводився на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії»  Голопристанського району. В рамках програми семінару було  проведено

: майстер-клас з методики організації туристських змагань,    конкурсну краєзнавчу програму,  пройшли  туристсько-краєзнавчі змагання з видів «Командна смуга перешкод», «Естафета з видів туризму», «Туристсько-краєзнавчий маршрут» серед працівників закладів освіти.

Осінь 2017На семінар – практикум зібралися педагоги з 14 районів та міст області. Головна мета - вивчати методики проведення районних та шкільних змагань з туризму і краєзнавства, взяти участь у туристсько-краєзнавчих змаганнях та конкурсах, обговорити стан туризму в Україні та області, набратися досвіду.  Учасники семінару  прийняли участь у: майстер-класах з пішохідного  туризму, конкурсі «Туризм крізь покоління», краєзнавчій вікторині, присвяченій 70 річчю туристського руху на Херсонщині, що були організовані досвідченими педагогами Центру. Підсумком роботи семінару-практикуму були туристсько-краєзнавчі змагання з видів: «Командна смуга перешкод», «Естафета з видів туризму» «Туристсько-краєзнавчий  маршрут».

На дистанції  «Командна смуга перешкод» найкраще себе проявили команди: м. Херсона, Великолепетиського та Нижньосірогозького  районів.

На дистанції  «Естафета з видів туризму» І місце виборола команда м. Херсона, ІІ місце за педагогами Каланчацької ОТГ, ІІІ місце зайняла команда Великолепетиського району

Осінь 2017На дистанції  «Туристсько-краєзнавчий  маршрут» найкраще себе проявили команди: м.Херсон (І місце),  Каланчацької ОТГ (ІІ місце) та Скадовського (ІІІ місце), районів.

Кращими стали команди педагогів: міста Херсон, які посіли  І місце, Каланчацької ОТГ - вибороли ІІ місце, та Великолепетиського району – які отримали ІІІ місце серед туристських видів у загальному заліку.

У конкурсній програмі творчих презентацій «Туризм крізь покоління» кращими були презентації команд міста Херсон та Нижньосірогозького, Каланчацького, бериславського, Скадовського районів. В краєзнавчій вікторині  кращими стали команди Нижньосірогозького району (І місце), м.Херсон (ІІ місце). Та Генічеського району (ІІІ місце).

 Вітаємо переможців та призерів змагань та конкурсів !!!

Більше фотографій на нашому фейсбуці ...


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити