Українська Deutsch English Polski Русский

Брейн-ринг «Унікальна Херсонщина»Вже традиційно12 років підряд, починаючи з 2005 року, комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводить осінню, зимову та весняну серії ігор брейн-ринг.

Цього року осіння серія гри припала на суботу 25 листопада. Темою гри стала «Унікальна Херсонщина», тому цілий ряд питань був присвячений унікальним явищам рідної Херсонщині, що прославляють її на всю Україну та світ.

У брейн-ринзі взяли участь 8 команд вихованців гуртків «Джура» з міст Херсона, Каховки, Білозерського, Генічеського, Великолепетиського, Каланчацького районів.

Команди боролися за перехідний приз-сову за олімпійською системою до двох поразок. Переможці першого раунду змагалися за «золоті» нагороди, а ті, що програли, боролись у втішних раундах за треті місця.

Брейн-ринг показав розум, командну гру та азарт юних джур. Гра пройшла дуже емоційно в напруженій боротьбі. Не дивлячись на чисто інтелектуальний характер гри, джури показали справжню волю до перемоги.

У перервах психологічно напруженої гри на допомогу приходили юні таланти, які радували всіх учасників та гостей брейн-рингу своїм прекрасним співом: Анна Кохановська переможець Всеукраїнського  гран-прі «Моя Україна»; тріо сестер ДемидасьАнастасія, Марта та Олена, солісти вокального ансамблю «Зорепад»; Сотнічук Ольга і Євгеній Орлов гуртківці «Джура» Центру та учні Вадимської ЗОШ I-III ступенів Калінчацького району.

За підсумками чемпіонами гри стали вихованці гуртка «Джура» Каховської ЗОШ №4 (керівник – Папаконстанді Марія Миколаївна), друге місце зайняли вихованці гуртка «Джура» Дар’ївської ЗОШ I-III ст. ім. А. Шульги (керівник – Воронова Валентина Сергіївна), а треті місця зайняли вихованці гуртків «Джура» ХНВК № 11 м. Херсон (керівник Семенов Сергій Миколайович) та Великолепетиської ЗОШ I-IIIступенів №2 (керівник Рогачов Юрій Вікторович).

Всі учасники гри отримали смачні круасани від ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», який постійно смачно підтримує учнівську молодь Херсонщини! За що ми їм щиро вдячні!

 Фотозвіт дивіться на Facebook 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити