Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Семiнар-практикум органiзаторiв та головних суддiв I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри "Сокiл" ("Джура")


Військово-патріотичний відділ комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради провів семiнар-практикум органiзаторiв та головних суддiв I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри "Сокiл" ("Джура") в якому взяли участь представники з 11 районів та міст області та 7 об'єднаних територіальних громад.

На другий день роботи семінару учасники обмінювались досвідом роботи. Про систему організації військово-патріотичного напрямку роботи з учнівською молоддю розповів інспектор відділу освіти Хрестівської сільської ради Івчук Ю.А. та методист ЦДЮТ Каланчацької селищної ради Перепел А.Ю. Методист Центру Кузьміч Я.Я. підняв актуальне питання сьогодення про інформаційну безпеку: інформаційна війна – методи ведення та протидія.


Підсумком роботи семінару був круглий стіл "Впровадження ефективної моделі організації та проведення І етапу Гри в районах, містах і в об'єднаних територіальних громадах" на який були запрошені представники Херсонського обласного військового комісаріату, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області та Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

З заключним словом до учасників семінару звернулась директор КЗ "ЦТКТУМ" ХОР Хабрат Л.Г. про важливість патріотичної роботи з учнівською молоддю.

Фотозвіт дивіться тут


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити