Українська Deutsch English Polski Русский

Змагання гуртківців Центру з пішохідного туризму


22 квітня 2018 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської області провів змагання гуртківців Центру з пішохідного туризму. Загалом у змагання взяло участь 90 учасників.

Змагання проходили в парку ім. Маргелова. Сонячна погода дуже порадувала учасників змагань. Яка забезпечила позитивний настрій та заряд бадьорості на цілий день!

Протокол результатів Першості Центру

Смуга перешкод «С в‘язки»

вікова група 2007 та молодші

22.04.2018р.                                                                         парк ім.. Маргелова

з/п

П.І.

Керівник гуртка

Біговий час

Штраф

Результат

Місце

Макєєв Максим

Сєргєєва Ніколь

Чекалдін  В.Є.

06.35

2.00

8.45

І

Шпак Даніїл

Колдунова Анастас

Юрін О.В.

09.47

0.30

10.17

ІІ

Радкевич Аліна

Петях Максим

Юрін О.В.

11.15

0

11.15

ІІІ

Макієнко Ніка

Козенко Максим

Тимченко Б.М.

21.28

4.00

25.28

4

Кульчицька віка

Рачинська Євгенія

Кульчицький О.Є.

22.21

8.30

30.51

5

Чвильова Анастас.

Чвильов  Олексій

Юрін О.В.

11.15

41.00

52.15

6

Жорова Софія

Чвильова Анастас.

Юрін О.В.

10.58

42.30

53.28

В\к

Чигирин Єва

Корнієнко Олекс.

Побіреська О.М.

13.23

45.30

58.53

7

Жоров Олексій

Чикаловець Тимоф

Юрін О.В.

10.54

50.30

61.34

8


Протокол результатів Першості Центру

смуга перешкод «Зв’язки

вікова група 2005-2006 р.н.

з/п

П.І.

Керівник гуртка

Біговий час

Штраф

Результат

Місце

Комов Максим

Флідерман Ангеліна

Зажерило Р.Л

Дубіненко А.І..

07.48

1.00

08.48

І

Кармазін Кирило

Сєчіна Євгенія

Юрін О.В.

08.38

0.30

09.38

в\к

Комова Марина

Штик Анастасія

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

09.20

0

09.20

ІІ

Крантова Світлана

Прокопенко Верон.

Грабовська Л.С.

08.55

0.30

09.25

ІІІ

Кармазін Кирило

Бізюк Ярослав

Юрін О.В.

08.11

1.30

09.41

4

Івахненко Влад

Климова Аня

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

09.55

0.30

10.25

5

Трофимов Сергій

Зуєв Андрій

Юрін О.В.

10.48

0

10.48

6

Штик Анастасія

Драч Дмитро

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

10.10

1.30

11.40

7

Ульянов Дмитро

Білецький Віталій

Грабовська Л.С.

11.53

0

11.53

8

10.

Пагулич Олександр

Войцеховський Олег

Грабовська Л.С.

11.09

2.30

13.39

9


11.

Чех Зоя

Крисько Кристина

Тимченко Б.М.

13.12

0.30

13.42

10

12.

Татаринова Іра

Дмитрова Інна

Грабовська Л.С.

14.16

0.30

14.46

11

13.

Куцевол Анастасія

Заїкіна Ганна

Тимченко Б.М.

12.30

2.30

15.00

12

14.

Дьомочкіна марина

Чистякова Анна

Побіреська О.М.

14.28

2.30

16.58

13

15

Триндюк Олександр

Гречин Володимир

Кульчицький О.Є.

Побіреська О.М.

15.30

1.30

17.00

14

16

Коянин Соня

Недашковська В.

Побіреська О.М.

16.53

2.30

19.23

15

17.

Тарасенко яна

Жиленкова Анастас

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

18.03

1.30

19.33

16

18.

Гаврильченко Катер

Масленнікова Марія

Кульчицький О.Є.

18.32

1.30

20.02

17

19.

Калниш Анна

Запорожець Антон

Побіреська  О.М.

17.41

5.00

22.41

18

20.

Шуст Віка

Криворучко Сімона

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

20.45

2.00

22.45

19

21.

Мацута Христина

Мудрий Ярослав

Юзвак М.А.

24.32

2.30

27.02

в\к

22.

Мацума Марк

Мацута Христина

Юзвак М.А.

21.29

14.30

35.59

20

23.

Лучаєва Катерина

Димова Маргарита

Юрін О.В.

09.51

42.00

51.51

21

24.

Мудрий Ярослав

Сидорчук Данило

Юзвак М.А.

11.30

41.30

53.00

22

25

Лемак Олександра

Решетнікова Віола

Побіреська О.М.

08.19

51.30

59.49

в\к

26.

Гаркуша Владислав

Ісюк Анна

Гринько С.В.

21.40

48.30

60.10

23


Протокол результатів Першості Центру

Смуга перешкод « Зв’язки»

вікова група 2003-2004 р.н.

з/п

П.І.

Керівник гуртка

Біговий час

Штраф

Результат

Місце

Яблуновська Марія

Коріновський Микита

Чекалдін В.Є.

06.59

0.30

07.29

І

Константинов Даніїл

Ставенко Андрій

Зажерило Р.Л.

07.00

0.30

07.30

ІІ

Остапенко Єлизавета

Дяченко Артем

Юрін О.В.

07.18

2.00

09.18

ІІІ

Лелюк Даніїл

Макєєв Максим

Чекалдін В.Є.

08.34

0.30

09.04

в\к

Победря Аня

Стародубець Ліза

Чекалдін В.Є.

10.20

0

10.20

4

Гудзь Лариса

Чехун Катерина

Грабовська Л.С.

10.00

0.30

10.30

5

Резніченко Андрій

Лютко Даніїл

Побіреська О.М.

13.29

1.30

14.59

6

Лі Віталій

Лисенко Андрій

Кульчицький О.Є.

12.29

2.30

14.59

6

Прохода Владислав

Демьянов Дмитро

Побіреська О.М.

15.11

1.00

16.11

8

10.

Бабенко Анастасія

Лепетун Альбіна

Побіреська О.М.

17.35

1.30

19.05

9

11.

Оконський Олександр

Сємак Анна

Гринько С.В.

13.32

11.30

24.02

10


Протокол результатів Першості Центру

Смуга перешкод «Зв’язки»

Вікова група 2002 р.н .та старші

з/п

П.І.

Керівник гуртка

Біговий час

Штраф

Результат

Місце

Константинов Даніїл

Дарійчук Олексій

Зажерило Р.Л.

Грабовська Л.С.

14.11

1.30

15.41

в\к

Головін Кирило

Кротов Роман

Грабовська Л.С.

22.31

2.30

25.01

І

Ставенко Андрій

Комова Марина

Зажерило Р.Л.

Дубіненко А.І.

18.00

7.30

25.30

в\к

Якубовський Олександр

Остапенко Ілля

Зажерило Р.Л.

21.34

4.00

25.34

ІІ

Онищенко Андрій

Хоменчук Світлана

Зажерило Р.Л.

Тімченко Б.М.

21.30

06.30

28.00

ІІІ


Фотозвіт дивіться  на сторінці Центру в Facebook


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити