Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Ти в серці вічна і єдина, моя маленька Батьківщина


З метою виховання учнівської молоді Херсонщини, поглиблення її знань про рідний край, формування національної свідомості і високих моральних якостей юних громадян України 24 березня 2018 року в комунальному закладі «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Ти в серці вічна і єдина, моя маленька Батьківщина»

В конференції взяли участь 53 кращих пошуковця області, учасники, переможці та призери обласних та Всеукраїнських етапів Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» з  15 районів та 4 міст Херсонщини.

Робота конференції розпочалася з пленарного засідання. Відкриття конференції відбулося за участі начальника відділу молодіжної політики та позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації  Румянцевої Юлії Аскольдівни.

Під час пленарного засідання юні краєзнавці презентували пошуково-дослідницьких роботи переможців обласних та призерів Всеукраїнських етапів зазначених експедицій та були нагороджені дипломами і грамотами.

Друга частина конференції включала  роботу 3 тематичних секції. На першій секції «Незгасне полум’я звитяги українського народу», присвяченій військово-історичній тематиці учасники конференціїї презентуватували пошуково-дослідниціку роботи з тематики  козацького періоду, періоду Української Революції 1917-1922 років, періоду Другої Світової війни та сучасного військово-історичного періоду.

Друга секція «Збереження духовно-культурних джерел і традицій українського народу» була присвячена культурто-етнографічному напрямку краєзнавчих досліджень, де учасники конференціїї знайомили всіх присутніх з пошуково-дослідницікою роботою з тем народні ремесла, традиції, літературна творчість Херсонщини.

На третій секції «Край в якому а живу», присвяченій географічним та геологічним краєзнавчим дослідженням юні краєзнавці презентували  пошуково-дослідницькі роботи з географії та геології Херсонщини.

По завершенню роботи в секціях для всіх юних краєзнавців була проведена екскурсія музеєм морської освіти України Херсонської державної морської академії.

Юні дослідники отримали багато неоціненого досвіду від спілкування з однолітками та провідними фахівцями Херсонського обласного краєзнавчого музею та повернулися до своїх навчальних закладів з новими ідеями та натхненими на нові відкриття та дослідження.

Фотозвіт дивіться на сторінці Центру в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити