Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

ІІ етап Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму у 2018 році


Минулі вихідні були дуже насиченими для туристів області. Протягом трьох днів переможці районих та міських етапів змагалися за звання найсильніших спортсменів області у ІІ етапі Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму організатором якого став комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.

У ІІ етапі Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму взяло участь 17 команд з 11 районів області, міст Херсона, Нової Каховки та Голої Пристані, 2 об’єднаних територіальних громад та комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.

З самого першого дня змагань розгорнулась жорстока бортьба за лідерство. У командних змаганнях "Зв'язки" перемогу здобула команда міста Херсона і тримала пальму першості протягом трьох днів змагань. На другому місті в перший день змагань стала команда комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради, третю сходинку зайняла команда Нижньосірогозького району.

Дуже цікавим і насиченим для спортсменів став другий день змагань, в який вони долали дистанцію "Крос-похід", де показували свої навички зі спортивного орієнтування та техніки пішохідного туризму. Очолили турнірну таблицю в цьому виді змагань команда міста Херсона, другу сходинку посіла команда Білозерського району, замикає тройку лідерів команда Нижньосірогозького району. У виді змагань "Командна смуга перешкод" вже впевненено своє лідерство підтвердила команда міста Херсона, срібло виборола команда Центру, бронзу завоювала команда Нижньосірогозького району.

За результатами трьох днів в загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце - команда міста Херсон;

ІІ місце - Нижньосірогозький район;

ІІІ місце - Білозерський район.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Чемпіонату України з техніки пішохідного туризму серед юнаків, та бажаємо успіху в підкорені нових вершин та нових перемог !!!

Фотозвіт дивіться в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити