Українська Deutsch English Polski Русский
Погода на завтра

Наш канал на YouTube   

 Країни, які відвідали наш сайт, починаючи із жовтня 2010 року

free counters

Зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області 2018


18 - 20 травня комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради на базі історико-розважального комплексу "Зелені хутори Таврії" Голопристанського району провів Зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області. В цьому році  звання кращих краєзнавців області виборювали 12 команд з 10 районів та міст області, а також 2 об'єднані територіальні громади.

18 травня, на юних краєзнавців чекала конкурсна програма, до якої входили творчий конкурс-презентація "Кулінарні традиції рідного краю" та "Краєзнавча вікторина ".

Під час конкурсу "Кулінарні традиції рідного краю" на розгляд жюрі були представлені різноманітні смаколики кожного регіону, від традиційного українського сала до смачнющої ухи. Кожна команда розповідала про походження тії чи іншої страви, особливості її приготування, традиції і обрядовість, яка повязана з тією чи іншою стравою. Приємним бонусом на прикінці конкурсу, стало те, що кожен учасник цього дійства зміг поласувати стравою, якою пригощали команди-суперниці.

Перед суддівскою колегією стояв не легкий вибір, кому-ж надати перевагу в цьому конкурсі, тож мабуть тому, замість 3 призових місць було нагороджено аж 7 команд: команда міста Херсона посіла І місце, ІІ місце поділили між собою команди Білозерського району та Каланчацької ОТГ, а на третій сходинці розмістилися команди Голопристанського, Скадовського, Новотроїцького районів та Чаплинської ОТГ.

У краєзнавчій вікторині призові місця розподілилися наступним чином: І місце у Білозерського району, ІІ місце - Голопристанський район, ІІІ місце - Каланчацька ОТГ. То - ж за результатами 2 конкурсів переможцем конкурсної програми стала команда Білозерського району, 2 мiсце обійняли команди Каланчацької ОТГ , Голопристанського району, 3 місце посіла команда міста Херсон відповідно.

В останні 2 дні команди випробували свої сили в наступних видах змагань: "Туристсько-краєзнавчий маршрут", "Творчі майстерні" та "Командна смуга перешкод". Туристько-краєзнавчий маршрут включав в собі різні види випробувань, таких як спортивне орієнтування та подолоння природних перешкод, учасники зльоту випробували себе у в'язанні туристьких вузлів та демонстрували теоритичні та практичні знання з історії, географії, екології та етнографії. Найкращими в цьому випробуванні стала команда міста Херсон, з невеликим відривом від лідерів ІІ місце посіла команда Новотроїцького району, ІІІ місце зайняла команда Білозерського району.

У змаганні "Творчі майстерні" юні краєзнавці представляли свої пошукові роботи з історії, географії, екології. Кращий результат показала команда Голопристанського району, та посіла І місце, а друге місце поділили між собою команди Генічеського та Скадовського районів.

Найспритнішими в "Командній смузі перешкод" стала команда міста Херсона, ІІ місце зайняла команда Білозерського району, а ІІІ місце посіла команда Чаплинської ОТГ.

За підсумками трьох видів змагань призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - місто Херсон;

ІІ місце - Нижньосірогозький район;

ІІІ місце - Новотроїцький район.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо нових перемог !!!

Фотозвіт дивітся на сторінці Центру в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити