Українська Deutsch English Polski Русский

Підсумки творчого конкурсу "Лірика туристських стежок"


Завершилося суддівство обласного заочного творчого конкурсу "Лірика туристських стежок" організаторами якого були комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради спільно з Херсонським обласним об'єднанням Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 100 учасників із 11 районів  та міст Херсонської області. Учасники змагались у двох номінаціях «Херсонщина колиска мого дитинства» та «Романтика туристських стежок». Всі учасники показали високий рівень робіт, що вказує на великий творчий потенціал учнівської молоді Херсонщини. Переможці та призери були визначені за трьома віковими категоріями.

Переможці у номінації «Херсонщина колиска мого дитинства» та їх роботи.

 


Старша вікова група:

 І місце

– Манагарова Аделіна, вихованка гуртка ЦСТЕ «Данаприс»  Новокаховської міської ради за роботу «Вельмошановна Нова Каховка» (керівник Русакова Н.Ф.).

ІІ місце:

-  Чорна Анастасія, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» Новопавлівського НВК ім.. В.Д.Реут Каланчацької селищної ради за роботу «Мій рідний край» (керівник Єрух О.В.);

- Маркович Яна, вихованка клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи херсонської міської ради за роботу «Наш Херсон» (керівник Адвокатова С.І.).

ІІІ місце:

- Дунчик Олексій, учень Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради за роботу «Моя мала батьківщина – Нова Каховка» ( керівник Рущинська О.Ю.);

- Бухтій Ганна, учениця Новозбурївського закладу загальної середньої освіти № 3 Голопристанської районної ради за роботу «Моє село» (керівник Єфімова В.В.).

Середня вікова група:

І місце:

– Чабанов Сергій, учень Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природно-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Легенда про коваля  Кочила, вродливу циганку та залізну троянду» (керівник Чабанова О.М.).

ІІ місце:

–   Пулінець Деніза, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Біля козацького вогнища» (авторський переказ історичних оповідок) (керівник Пулінець М.А.);

–   Крупа Анна, учениця Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Новотроїцької районної ради за роботу «Моя Україна» (керівник Крупа Н.П.)

ІІІ місце:

–   Уманська Дарина, вихованка клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської  ради за роботу «Селище Молодіжне» (керівник Адвокатова С.І.);

–   Беленчук Софія, учениця Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природно-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Казка про родину Фальц-Фейнів» (керівник Беленчук С.І.).

Молодша вікова група:

І місце:

– Сахно Андрій, учень Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 за роботу «Легенда про козака Нечуя й озеро Соляне» (керівник Сахно А.Л.).

ІІ місце:

- Лубковська Аліна, учениця Благодатненської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів Білозерської районної ради за роботу «Де мій рідний край?» (керівник Шевченко О.В.);

- Коваль Артем, учень Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради за роботу «Матінка-весна» (керівник Ворщук Т.І.)


ІІІ місце:

-   Щербакова Катерина, учениця Новотроїцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» за роботу «Моя маленька Батьківщина» (керівник Артамонова О.В.);

-   Виходцева Вікторія, гутківець літературної студії «Контур» кз «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради за роботу «Що буває у подорожах, або адмірали мого міста» (керівник Звягінцева Н.Д.).

Переможці у  номінації «Романтика туристських стежок» та їх роботи:

Старша вікова група:

І місце:

– Семенов Максим, учень Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1, за роботу «Каховщина скликає друзів» (керівник Малишекно Н.Л.);

ІІ місце:

- Степанова Євгенія, учениця Херсонського центру освіти молоді та дорослих за роботу «Похід» (керівник Гнатюк Г.В.);

ІІІ місце:

-   Строгіна Діана, ученицю Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради за роботу « Поради сучасним козакам – туристам»;

-   Дунчик Олексій, учень Новокаховського техніко – економічного ліцею Новокаховської міської ради за роботу «Зачарована Крихітка».

Середня вікова група:

І місце:

–  Крупа Анна, учениця Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Новотроїцької районної ради за роботу «Ми - туристи» (керівник Крупа Н.П.)

ІІ місце:

– Жовнір Ксенія, учениця Чорноморського закладу середньої освіти Голопристанської районної ради за роботу «Люблю я рідний край» (керівник Крутоуз Л.В.);

ІІІ місце:

– Мельгунова Ельвіра, член літературної студії «Контур» кз «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради за роботу «Похід до Федорівської печери» (керівник Звягінцева Н.Д.);

-   Калабурдін Ілля, учень Горківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради за роботу «Перші кроки» (керівник Калабурдін О.С.).

Молодша вікова група:

І місце:

– Гавлюк Андрій, учень Нововолодимирського закладу повної середньої освіти за роботу «Як я у похід ходив» (керівник Александрова А.В.);

ІІ місце:

- Кобзарь Андрій, учень Нововолодимирського закладу повної середньої освіти за роботу «Юні туристи» (керівник Бутова І.С.);

- Біла Ярослава, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради за роботу «Хто ж такі туристи?» (керівник Біла Я.Ю.).

ІІІ місце:

– Андрієць Ганна учениця Круглоозерського закладу загально середньої освіти І-ІІІ ступенів за роботу «Ми – туристи – ось такі» (керівник Андрієць О.В.).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити