Українська Deutsch English Polski Русский

Покровський гарт 2018


Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!

12 – 14 жовтня 2018 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт» присвячений до Дня Захисника України, Дня українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці.

Вишкіл проходив на території табору «Старт» Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.К.Сергеєва».

У вишколі взяли участь 100 дітей з Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицього, Голопристанського, Горностаївського, Олешківського, Новотроїцького районів, міст Нової Каховки та Херсона.

З самого початку учасники вчилися армійської дисципліни – підйом, відбій за розкладом, постійні шикування на плаці з доповідями хорунжому табору та ін.

Насиченою була програма вишколу. Учасники вправлялися в орієнтуванні, стрільбі з луків та пневматичної гвинтівки, розбиранні та складанні АКМ, стройовій підготовці, перетягуванні линви, проходженні воєнізованої та туристської смуги перешкод.

Після проведення навчальних занять діти змагались в інтелектуальному конкурсі «Відун», змаганнях «Чумацький шлях», «Влучний стрілець» та «Воєнізована смуга перешкод». Все це, а також тепла погода, харчування на вогнищі, запальні танці ввечері зробили вишкіл незабутнім.

Фотозвіт дивіться на сторінці Центру в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити