Українська Deutsch English Polski Русский

Відкриваючи нові горизонти !


Існує думка, що історія – щось далеке від нас, таке, що давно минуло. Ні, історію творимо ми – повсюди і щоденно. День, прожитий кожним із нас сьогодні, завтра стане  історією – історією сучасності.

Під час осінніх канікул, 03-04 листопада 2018 року, сталась значна подія в історії Центру. Вихованці гуртка «Велосипедний туризм» здійснили перший велосипедний похід в історії комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради під керівництвом методиста Центру, керівника гуртка Юзвака М.А. та Грицуняка М.М.

Маршрут походу пролягав через:  м.Херсон - с. Антонівка - ст. Дніпровська - с. Садове - с. Дар'ївка – м. Херсон. Загалом за 2 дні вихованці Центру здійснили ступеневий похід, подолавши 58 кілометрів.

Юні мандрівники дуже задоволені походом, адже була чудова погода, чудові краєвиди таких рік як Дніпро та Інгулець, запорукою успіху було те,  що подорож була здійснена на нових велосипедах.

Ця значуща подія стала реальністю завдяки діяльності Херсонської обласної ради, яка виділила кошти для придбання велосипедів. Вперше за 70 років вихованці гуртків Центру мають змогу вивчати рідний край та всю Україну у велосипедних походах та експедиціях.

Дякуємо депутатам за підтримку !!!

Фотозвіт дивіться на сторінці Центру в Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити