Українська Deutsch English Polski Русский

«Музейна педагогіка» як засіб патріотичного виховання


27-28 листопада 2018 року комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у місті Херсоні проведено обласний семінар-тренінг керівників музеїв при закладах освіти. У семінарі взяли участь 40 педагогів з 19 районів (міст, ОТГ) області.

Заступник директора Центру з навчально-методичної роботи Брусова Т.М. висвітлила питання щодо стану та перспектив розвитку мережі музеїв при закладах освіти Херсонщини. З лекцією-презентацією «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди» виступив методист Центру Юзвак М.А. Методист Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради Кучеренко Ю.Ю. на прикладі музеїв закладів освіти міста Херсона розповів про музеї як важливу складову навчання і виховання учнівської молоді.

У перший день семінару-тренінгу учасники відвідали місто Скадовськ. Керівник музею історії опорного закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області Скадовського освітнього округу Давидова Л.О. та керівник музею бойової слави Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Скадовської міської ради Херсонської області Білоус Л.С. поділились досвідом та ознайомили педагогів з формами і методами організації роботи музеїв як осередків патріотичного виховання учнівської молоді.

Практична частина семінару пройшла в Херсонському обласному краєзнавчому музеї. Заступник директора з наукової роботи Ржевська Ю.О. та наукові співробітники музею ознайомили учасників семінару з методикою створення тематичної виставки на прикладі музейного виставкового проекту «Голодомор. Херсонський літопис», практикою створення музейного культурного продукту. Велику зацікавленість викликали екскурсія по лапідарію в рамках музейного проекту «Відкриті фонди» та музейний інтерактивний захід «Подорож до країни драконів та самураїв» на базі виставки «Людина і зброя».

Фотозвіт дивіться на сторінці Центру в Facebook


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити