Українська Deutsch English Polski Русский

Оберіг захиснику України


Працівники комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, пошуку та розкриттю нових юних талантів організували і провели обласний заочний творчий конкурс «Оберіг захиснику України»,

У Конкурсі взяла участь учнівська молодь з 15 районів, 10 об'єднаних територіальних громад та 4 міст області (541 учасник). Слід відзначити високий художній рівень, якість та оригінальність робіт учасників та учнівських колективів навчальних закладів Бериславського, Великоолександрівського, Генічеського, Голопристанського, Новотроїцького, Каховського, Нововоронцовського, Скадовського, Іванівського, Чаплинського районів, Іванівської, Гладківської, Каланчацької, Кочубіївської, Білозерської, Чаплинської об’єднаних територіальних громад  та міст Херсон, Гола Пристань, Нова Каховка, Каховка.

Найбільш активними учасниками конкурсу «Оберіг захиснику України» стали здобувачі освіти навчальних закладів Іванівського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Нижньосірогозького, Новотроїцького районів, Тавричанської, Іванівської, Кочубіївької об'єднаних територіальних громад та міст Каховка, Нова Каховка, Гола Пристань.

Дякуємо всіх учасників за участь у конкурсі «Оберіг  захиснику України», а також заклади освіти Білозерського, Каланчацького, Олешківського районів та Мирненської, Бехтерської,  Костянтинівської об’єднаних територіальних громад учасниками яких  були надані роботи з щирими побажаннями та в які було вкладено тепло дитячих сердець.

Пiд час обласної конференцiї вiдбулася передача оберегiв для наших захисникiв, якi були виготовленi учнiвськоi молоддю Херсонщини.

Всi поробки були освяченi Настоятелем храму святоi мученницi Олександри, вiйськовим капелланом отцем Андрiєм Калитою та в той же день переданi на передову нашим захисникам.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу:

В старшій віковій групі:

За І місце:

Рабчук Вероніку, здобувача освіти Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради (керівник Юрова І.М.)

Членів ради музею «Історія с. Гладківка» Гладківської загальноосітньої школи І-ІІІ ст. Гладківської селищної ради Голопристанського району (керівник Моцьо О.Г.).

За ІІ місце:

Кабіну Анастасію, Щербініну Катерину, здобувачів освіти Херсонського навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради (керівник Сакун І.О.);

Малихіну Дарину здобувача освіти Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Новотроїцького району (керівник Козирь В.В.);

Петрушину Олександру, здобувача освіти Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Генічеського району (керівник Крижановська С.М.);

За ІІІ місце:

Муху Олену, здобувача освіти Першокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чаплинської селищної ради (керівник Гелиш Н.К.);

Чернегу Катерину, Черкесова Дмитра, Козака Владислава, Краєвську Анастасію, Салюк Марину, Осадчука Віталія, Городюк Олександра, Мануйленко Олександра, Бондарець Сергія, Жигарєва Віталія, здобувачів освіти Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. Скадовської районної ради (керівник Гудина І.В.);

Батуліна Жирайра, здобувача освіти Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради (керівник Іллічов С.М.);

Качан Юлію, Бабаян Сону, Цибулько Владиславу здобувачів освіти Хлібодарвського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Чаплинської районної ради (керівник Панасюк Г.В.).

 

В середній віковій групі:

За І місце:

Невмержицьку Наталію, Нечай Лілію, Пульневу Євгенію здобувачів освіти Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Скадовської районної ради (керівник Сластьон Т.С.);

Здобувачів освіти 8-Б класу опорного закладу освіти «Новозбурївська школа № 1» Голопристанської районної ради (керівники Шершень С.І., Галига О.В.);

Іщенка Андрія, здобувача освіти Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новокаховської міської ради (керівник Мельниченко М.А.)

За ІІ місце

здобувачів освіти 6-Б класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Великоолександрівської районної ради (керівник Верхогляд О.В.);

Лісовола Максима, здобувача освіти Кочубіївської філії опорного закладу Орловського навчально-виховного комплексу «Зазальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Кочубіївської сільської ради (керівник Бойко В.Є.);

Соляник Анастасію, здобувача освіти Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Каховської міської ради (Мундрієвська С.В.).

Кобець Дениса, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району.

За ІІІ місце:

Пилипенко Діану, Калінчук Дарину, Задерновську Нелю, Кіреєву Аміну, здобувачів освіти Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради (керівник Бойко Н.І.);

здобувачів освіти 6 – Б класу навчальнол-виховного комплексу – «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» № 15 Херсонської міської ради (керівник Жеребятіна Т.О.);

Шевцова Нікіту, здобувача освіти Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради (керівник Іллічов С.М.);

гурток «Лялька-мотанка» Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Хрещенівської сільської ради (Головко В.В.);

Луценко Тетяну, здобувача освіти опорного закладу «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.» Чаплинської сільської ради (керівник Біла О.С.).

В молодшій віковій групі:

За І місце:

Алябова Олександра, здобувача освіти Новокалузького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти» Великоолександрівського району (керівник Зеленчук В.В.);

Панкеєву Кіру, вихованку гуртка комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради;

Мірошніченко Кирила, здобувача освіти Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філолологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради (керівник Мірошніченко Х.В.).

За ІІ місце:

Здобувачів освіти 2 класу Сивашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новотроїцької районної ради (керівник Слісарчук К.В.);

Мирошніченко Дар'ю, вихованку комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Безкоровайна О.О.);

Кармазіну Маргариту, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Горлянська Л.В.);

Коваленко Софію, здобувача освіти комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Горлянська Л.В.);

За ІІІ місце:

Гриценко Дарину, Середу Аліну, Бучковську Дар'ю, Дорош Світлану, Левенця Євгенія, Романченко Поліну, здобувачів освіти 5- А класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (Гульчак А.В.).

Самойленка Ервіна, здобувача освіти Стрілковської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Генічеської районної ради (керівник Косарєва К.Р.).

Грицаюк Дар'ю, здобувача освіти Новопавлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад» ім. В.Д. Реут Каланчацької селищної ради (Кучерява О.Р.);

Пасічніка Радіона, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради (керівник Васильєва С.С.);

Пасічнік Еріку, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради (керівник Васильєва С.С.).

 Повний фотзвіт дивіться на сторінці Центру в Facebook

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити